danka (anonim, 178.213.217.)
około roku temu, Warszawa

Kiedy Sulfarinol pojawi się w aptekach?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

jasku (anonim, 83.5.201.)
około 3 miesięcy temu

Odpowiedź została usunięta. Powód: wnosi małą wartość do dyskusji.

Zasady społeczności znajdziesz tutaj. Jeśli uważasz, że Twoja odpowiedź została usunięta przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.

SwiatOszalał (anonim, 188.147.34.)
około 10 miesięcy temu

Nie wydaje sie wam dziwne ze wszystkie skuteczne leki na płuca i na zatoki są nie dostepne? Moze lepiej bylo by wydac kase na produkcje tych lekow a nie na maseczki od chinczykow ktore za 10 razy tyle są sprzedawane rodaką, gdzie olejek olbas??? Najlepszy na swobodne oddychanie nagle noedostepny a przeciez nasz stworzony w glowach ludzi wirusik wywoluje ludzkosci? Gdzie tu logika?!

Z informacji uzyskanych dzisiaj rano od firmy Galenus wynika, iż lek Sulfarinol ma pojawić się ponownie w aptekach dopiero jesienią 2020r. Dokładna data powrotu leku na rynek nie jest jeszcze znana.

Aby otrzymywać powiadomienia odnośnie dostępności leku Sulfarinol na swój adres e-mail, wystarczy wybrać ikonkę " Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Sulfarinol ", po lewej stronie, np. tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/75354/sulfarinol-krople-do-nosa/apteki/w-polsce

Margo (anonim, 194.42.110.)
około 12 miesięcy temu

Witam, czy jest jakaś nowa informacja na temat daty pojawienia się Sulfarinolu w aptekach?

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym od producenta oraz podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Sulfarinol - firmy "GALENUS", nadal nie jest znana data, kiedy ponownie można spodziewać się kropli w aptece.
Dostawy leku do hurtowni nie były realizowane przez podmiot "GALENUS" pod mniej więcej 2 miesięcy.

Sulfarinol nie ma zamiennika, o tym, jakimi środkami można się "posiłkować" w czasie nieobecności leku pisała @Olga Sierpniowska w poniższym poście:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/10239/sulfarinol-czy-sulfarinol-zostal-wycofany-z-aptek

Zgodnie z informacją otrzymaną od producenta oraz podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Sulfarinol - firmy "GALENUS", lek nie wrócił do aptek i nie wróci przez najbliższe kilka miesięcy. Podmiot nie jest w stanie podać daty, kiedy ponownie można spodziewać się kropli w aptece, ponieważ zmiana dostawcy substancji czynnej zawartej w preparacie uruchomiła szereg nowych pozwoleń ze strony nadrzędnych instytucji, na zatwierdzenie których firma "GALENUS" nadal czeka. Proces ten wydłuża czas rozpoczęcia produkcji nowej partii leku.

Sulfarinol nie ma zamiennika, o tym, jakimi środkami można się "posiłkować" w czasie nieobecności leku pisała @Olga Sierpniowska w poniższym poście:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/10239/sulfarinol-czy-sulfarinol-zostal-wycofany-z-aptek