Gosik (anonim, 80.134.187.) Warszawa 4 lata temu

Jak wyleczyć chlamydiozę z towarzyszącym zapaleniem stawów?

Dzień dobry
Z towarzyszących mi objawów wynika ze cierpię na chlamydie która dotyka również stawów Jaki lek mogę zastosować? Gdzie go kupić oraz czy mi pomoże?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Asekuracja w trakcie i po antybiotykoterapii

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Na podstawie Pani wpisu wnioskuję, że postawiła Pani tak zwaną "autodiagnozę" - dopasowała Pani chorobę do występujących objawów, być może posiłkując się informacjami dostępnymi w internecie lub w książkach. Tymczasem chlamydioza czy też tak zwany zespół Reitera (reaktywne zapalenie stawów - choroba pojawiająca się po wcześniejszej infekcji, najczęściej w obrębie przewodu pokarmowego albo narządów płciowych) to poważne schorzenia, które należy rozpoznać i leczyć pod kontrolą lekarza. Nie uda się Pani pokonać tego typu schorzenia "na własną rękę", lekami bez recepty.

Chlamydia to choroba wywoływana przez bakterie Chlamydia trachomatis, które przenoszą się najczęściej w drodze niezabezpieczonego stosunku płciowego. Właściwym specjalistą, który może zająć się leczeniem tego schorzenia jest lekarz ginekolog. Aby zostać przyjętym w poradni ginekologicznej nie jest potrzebne skierowanie. W przypadku powikłań stawowych konieczna może być konsultacja z lekarzem reumatologiem (tutaj konieczne jest skierowanie np. od lekarza rodzinnego). Jeśli diagnoza potwierdzi się, lekarz przepisze Pani skuteczne leki, najprawdopodobniej z grupy antybiotyków, które będzie Pani mogła zakupić w aptece.

Załączam artykuły, które mogą Panią zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-nie-zarazic-sie-choroba-weneryczna https://www.gdziepolek.pl/tematy/infekcje-intymne-jak-sobie-poradzic https://www.gdziepolek.pl/tematy/reumatoidalne-zapalenie-stawow-rzs https://www.gdziepolek.pl/tematy/fakty-i-mity-o-antybiotykach

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły