LabHome domowe testy diagnostyczne

LabHome specjalizuje się w produkcji domowych testów diagnostycznych.

Dzięki produktom LabHome wzrasta możliwość samokontroli i profilaktyki zdrowotnej. Testy można wykonać samodzielnie, a uzyskiwane wyniki odpowiadają standardom laboratoryjnym.

Zastosowanie testów LabHome umożliwia wykrycie schorzeń i patogenów chorobotwórczych w organizmie (np. Helicobacter pylori), diagnostykę nieprawidłowości w układzie hormonalnym (np. niedoczynność tarczycy), ocenę stanu narządów wewnętrznych (np. prostaty) oraz problemów związanych z płodnością.

Wyrób medyczny

ALLERGY-Check test na alergię test

ALLERGY-Check test na alergię pozwala wykryć we krwi podwyższony poziom przeciwciał IgE, które towarzyszą alergii (pokarmowej, wziewnej, kontaktowej), a także w przypadku infekcji pasożytniczej. Test służy do diagnostyki wstępnej.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

BabyCheck-1 WB test ciążowy z krwi test

BabyCheck-1 WB test ciążowy z krwi służy do badania obecności hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej) w krwi pozyskanej z nakłucia palca. Test hCG z krwi można wykonać o każdej porze dnia, zapewnia wykrycie nawet bardzo wczesnej ciąży, już kilka dni po zapłodnieniu.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

CRP-Screen ultraczuły test CRP test

CRP-Screen ultraczuły test CRP pozwala oznaczyć poziom białka CRP we krwi (tzw. białko ostrej fazy), którego wysoki poziom świadczy o toczącym się w organizmie stanie zapalnym. Badanie pozwala określić rodzaj infekcji - w zależności od poziomu białka jest to podłoże bakteryjne lub wirusowe. Dzięki temu można uniknąć zbędnej antybiotykoterapii w chorobach wirusowych. Zakres testu 8 mg/L - 100 mg/L.

Dostępny w 23% aptek.

Wyrób medyczny

Evidence-10 ultraczuły test ciążowy strumieniowy test

Evidence-10 ultraczuły test ciążowy strumieniowy wykrywa obecność w moczu hormonu hCG (gonadotropiny kosmówkowej), którego stężenie wzrasta w I trymestrze ciąży. Test ten może wykrywać bardzo niskie stężenie hormonu hCG, dzięki czemu można wykonać go już od 2-4 dnia po stosunku. Wynik pojawia się po 5 minutach.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

GLUTEN' ALARM test na nietolerancję glutenu test

GLUTEN' ALARM test na nietolerancję glutenu pozwala wykryć we krwi przeciwciała przeciwko transglutaminazie tkankowej w klasie IgA, które towarzyszą celiakii. Test pozwala na wczesną diagnostykę w kierunku choroby, co zapobiega rozwojowi uszkodzenia jelit.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

L-Check-1 Midstream test owulacyjny test

L-Check-1 Midstream test owulacyjny pozwala samodzielnie określić dni płodne. Test umożliwia wykrycie w moczu podwyższonego poziomu hormonu luteinizującego (LH). W ciągu 24 do 48 godzin od wzrostu poziomu tego hormonu w organizmie następuje owulacja (czyli jajeczkowanie) i wtedy zajście w ciąże jest najbardziej prawdopodobne. Opakowanie zawiera 5 testów.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

LIVER-Screen test na wątrobę test

LIVER-Screen test na wątrobę pozwala wykryć uszkodzenie wątroby na podstawie podwyższonego poziomu AlAT i AspAT - transaminaz wątrobowych, których stężenie we krwi odzwierciedla stan wątroby, która często może nie dawać objawów w przypadku choroby. Uszkodzenie wątroby może wystąpić na skutek przyjmowania leków, infekcji wirusowej, chorób układu krążenia i cukrzycy, nadmiernego spożywania alkoholu.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

M-Albu-Check-1 Strip test na białko w moczu test

M-Albu-Check-1 Strip test na białko w moczu pozwala wykryć podwyższony poziom albuminy w moczu, co jest pierwszym objawem zaburzenia czynności nerek. Uszkodzenie kanalików nerkowych powoduje zwiększone wydalanie albuminy z moczem. Nawet poważne uszkodzenie nerek może nie objawiać się w postaci dolegliwości bólowych, dlatego test pozwala zidentyfikować problem już na wczesnym etapie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

MENO-Check test na menopauzę test

MENO-Check test na menopauzę pozwala wykryć podwyższony poziom hormonu folikulotropowego (FSH) w moczu. Przekroczenie poziomu 25 mIU/ml świadczy o zmianach hormonalnych w organizmie kobiety związanych z menopauzą.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

POLY-Check test na krew utajoną w kale test

POLY-Check test na krew utajoną w kale pozwala wykryć minimalną ilość krwi, która może być niedostrzegalna w stolcu. Badanie pomaga zdiagnozować stany chorobowe jelita grubego, m.in. obecność polipów, chorobę Leśniewskiego-Crohna, zespół jelita drażliwego. Służy również jako profilaktyka w kierunku wczesnego wykrywania nowotworu jelita.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

PROSTA-Check test PSA test

PROSTA-Check test PSA pozwala wykryć we krwi podwyższony poziom PSA - markera w wykrywaniu nowotworu prostaty. Test daje dodatni wynik w przypadku przekroczenia górnej normy PSA we krwi (4 ng/ml), co może świadczyć o zapaleniu prostaty, infekcji, łagodnym rozroście lub nowotworze prostaty.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

PYLORI-Screen test na Helicobacter pylori test

PYLORI-Screen test na Helicobacter pylori pozwala wykryć we krwi przeciwciała skierowane przeciwko H. pylori - bakterii, która odpowiada za większość przypadków wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

STREP A'LERT test na anginę test

STREP A'LERT test na anginę z wymazu z gradła do samodzielnego wykrywania obecności paciorkowców Streptococcus pyogenes. Bakterie te wywołują anginę, a ich szybkie wykrycie pozwala na rozróżnienie przyczyny bólu gardła i wykluczenie zapalenia gardła mylonego z anginą ropną. Wynik testu pomaga zastosować odpowiednie leczenie, co skraca czas infekcji i zapobiega powikłaniom. Test warto wykonać w przypadku bólu gardła, powiększonych węzłów chłonnych, nalocie na migdałkach i gorączce.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

SwimCount test nasienia test

SwimCount test nasienia określa ilość prawidłowo poruszających się plemników w nasieniu. Ruchliwość plemników określa płodność mężczyzny. Test daje wysokiej wiarygodności wyniki - identyczne jak automatyczna metoda laboratoryjna.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

SYPH-Check-1 test na kiłę test

SYPH-Check-1 test na kiłę pozwala wykryć w krwi przeciwciała skierowane przeciwko krętkowi blademu kiły. Test bada obecność przeciwciał IgM, IgA i IgG, dzięki czemu można wykryć zarówno świeżą infekcję jak i utajoną postać kiły przewlekłej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Test na THC (marihuana) CANNABI-Screen test

Test na THC (marihuana) CANNABI-Screen przeznaczony do szybkiego wykrywania THC w moczu (powyżej 50 ug/L). Pozwala na samodzielne sprawdzenie o każdej porze czy kannabinoidy zostały zażyte w ciągu ostatnich 2-5 dni, a w przypadku długotrwałego stosowania nawet do 10 dni. Zestaw zawiera pojemnik na mocz i pasek testowy. Wynik pojawia się już po 5 minutach.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

THYRO-Check test na niedoczynność tarczycy test

THYRO-Check test na niedoczynność tarczycy to płytkowy test, który pozwala wykryć podwyższony poziom TSH we krwi. Jego wysokie stężenie wskazuje na niedoczynność tarczycy. Test daje wynik pozytywny, jeśli zostaje przekroczona górna norma TSH (5 IU/ml). Może służyć jako badanie przesiewowe we wczesnym wykrywaniu niedoczynności tarczycy.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

TIK'ALERT test na boreliozę z krwi test

TIK'ALERT test na boreliozę z krwi służy do wykrywania we krwi przeciwciał IgM skierowanym przeciwko krętkom Borrelia. Pojawiają się we wczesnej fazie infekcji, dzięki czemu można szybko rozpocząć ewentualne leczenie boreliozy.

Dostępny w 6% aptek.


redaktor: Maciej Jakubczyk
ostatnia zmiana: 21.01.2020 09:02:17

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie labhome domowe testy diagnostyczne odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.