Kupuj w aptekach

z odbiorem lub dostawą.

---
---
---

Ostatnie filmy

Najnowsze opinie po odbiorze rezerwacji

Bardzo miła obsługa.

Czarnków, przed chwilą

Łódź, przed chwilą

Miła obsługa

Białystok, 2 godziny temu

Miła pani.

Lębork, 3 godziny temu

Wszystko OK.

Zamość, 4 godziny temu

Wszystko ok.

Starachowice, 4 godziny temu

Bardzo dziękuję za pomoc.

Milanówek, 5 godzin temu

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Polecam aptekę!

Warszawa, 7 godzin temu

Bardzo miła obsługa. Byłam pierwszy raz a wrażenie bardzo dobre.

Warszawa, 8 godzin temu

Bardzo miła

Swarzędz, 9 godzin temu

Leki na dostępne na czas , sympatyczna obsługa

Warszawa, 10 godzin temu

Wszystko super wspaniała apteka

Warszawa, 12 godzin temu

Ozrmpic i resztę leków odbierał mąż i nie powiedział o rezerwacji.. Dziękuję bardzo.

Piotrków Trybunalski, 15 godzin temu

Odbiór poszedł szybko i sprawnie. Wszystkie informacje się zgadzały , lek taki jak oczekiwano. Polecam serdecznie Aptekę Gemini

Poznań, 22 godziny temu

Jak zawsze pozytywnie

Sanok, 22 godziny temu

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację