Bardzo miła obsługa.
Czarnków, przed chwilą
Łódź, przed chwilą
Miła obsługa
Białystok, 2 godziny temu
Miła pani.
Lębork, 3 godziny temu
Wszystko OK.
Zamość, 4 godziny temu
Wszystko ok.
Starachowice, 4 godziny temu
Bardzo dziękuję za pomoc.
Milanówek, 5 godzin temu
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Polecam aptekę!
Warszawa, 7 godzin temu
Bardzo miła obsługa. Byłam pierwszy raz a wrażenie bardzo dobre.
Warszawa, 8 godzin temu
Bardzo miła
Swarzędz, 9 godzin temu
Leki na dostępne na czas , sympatyczna obsługa
Warszawa, 10 godzin temu
Wszystko super wspaniała apteka
Warszawa, 12 godzin temu
Ozrmpic i resztę leków odbierał mąż i nie powiedział o rezerwacji.. Dziękuję bardzo.
Piotrków Trybunalski, 15 godzin temu
Odbiór poszedł szybko i sprawnie. Wszystkie informacje się zgadzały , lek taki jak oczekiwano. Polecam serdecznie Aptekę Gemini
Poznań, 22 godziny temu
Jak zawsze pozytywnie
Sanok, 22 godziny temu
