Paracetamol Biofarm 1000 mg cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Biofarm 1000 mg i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Biofarm 1000 mg 10 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 5,69 zł do 14,47 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Paracetamol

Więcej informacji o Paracetamol Biofarm 1000 mg:

Paracetamol Biofarm to tabletki zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Czy przyjęcie jednorazowej dawki ibuprofenu po 24 h od szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Comirnaty może mi zaszkodzić?
24 godziny po szczepieniu szczepionką Pfizer na Covid-19 zażyłam 200mg ibuprofenu (ból głowy). Czy bardzo sobie zaszkodziłam? Była to jednorazowa dawk...
odpowiada Ewa Pilch

Prawdopodobnie nie zaszkodziła Pani sobie przyjmując pojedynczą dawkę Ibuprofenu. Najnowsze stanowisko stanowi, że wpływ na odpowiedź immunologiczną niesteroidowych leków przeciwzapalnych (w tym ibupr...

Czy stosując Vines mogę brać Gripactive, jakiś Strepsils czy Gripex?
Witam czy przy tabletkach Vines można brać gripoactive ? lub coś na przeziębienie ? Jakiś strepsils lub gripex?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, podczas stosowania leku Vines można przyjmować preparaty Gripactive, Strepsils czy Gripex. Należy jednak pamiętać, aby nie przekraczać dawki paracetamolu równej 3000 mg na dobę, czyli np. nie wię...

Jakie tabletki przeciwbólowe mogę brać przy Pragioli?
Jakie tabletki przeciwbolowe mogę brać przy pragioli 75 mg 1×1
odpowiada Katarzyna Domagała

Odpowiedź na podobne pytanie została udzielona tutaj: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/32126/neurovit-jaki-lek-przeciwbolowy-moge-zastosowac-przyjmujac-pregabalin-stada-i-n

Jaki lek przeciwbólowy oprócz paracetamolu mogę przyjmować zażywając Xarelto?
Zażywam lek ksaler to jaki mogę brać przeciwbólowe oprócz paracetamolu aby pozbyć się bólu
odpowiada Katarzyna Domagała

Z leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty, które farmaceuta może zaproponować w aptece, pacjent przyjmujący lek Xarelto może otrzymać tylko paracetamol, gdyż przyjmowany w odpowiednich dawkach ni...

Czy mogę zażyć któryś z leków: Aglan 15 mg, Rantudil Forte 60mg, Skudexa 75mg+25mg na rwę kulszową w kilka godzin po szczepieniu na COVID-19?
Minęło kilka godzin od zaszczepienia się szczepionką Pfizer na covid. Niestety zaatakowała mnie rwa kulszowa. Czy mogę zażyć któryś z leków: Aglan 15 ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Wszystkie wymienione przez Panią/Pana leki wydawane są z przepisu lekarza, więc stosowanie ich na własną rękę jest przeciwwskazane. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami opublikowanymi na łamach czasop...

Czy po zażyciu paracetamolu można wziąć Positivum?
Witam czy po zazyciu paracetamolu można wziąć positivum?
odpowiada Anna Tyrańska

Tak, można. Nie ma przeciwwskazań do zastosowania Positivum po przyjęciu paracetamolu. Proszę jednak w miarę możliwości odczekać chociaż 30 minut lub 1h.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Biofarm 1000 mg (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Biofarm 1000 mg.

Powiązane artykuły Paracetamol

Bóle menstruacyjne
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Przeciętnie kobieta miesiączkuje 450 razy w ciągu swojego życia. Okres trwa kilka dni, a więc czas ten w sumie to kilka lat życia. Nierzadko szczególnie początkowe dni są trudne - ból, skurcze, dyskomfort w brzuchu. Preparaty z apteki mogą pomóc w przetrwaniu tego okresu.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


} ;