Zamienniki i produkty podobne do Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane

paracetamol

Lek bez recepty

Produkt o kategorii ATC N02BE: Układ nerwowy, Leki przeciwbólowe, Inne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, anilidy.

Produkt przypisany do tematów: Bóle menstruacyjne, Ból w ciąży, Ból przy karmieniu piersią.

Masz pytanie co do zamienników Paracetamol Biofarm 1000 mg? Zadaj je na forum naszym farmaceutom, anonimowo i bezpłatnie.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Najnowsze pytania

Wzięłam ibuprofen przed szczepieniem na COVID-19- czy to wpłynie na skuteczność szczepionki?
Dzień Dobry, dzień przed planowaną drugą dawką szczepionki bolał mnie brzuch. Wzięłam o godzinie 8 rano i o godzinie 13 ibuprofen. O godz. 15 otrzymał...
odpowiada Małgorzata Bekier

Czy na bóle miesiączkowe tuż po szczepieniu na COVID-19 mogę przyjąć Nimesil?
Przyjęłam dziś, tj. 14 maja, szczepionkę firmy Pfizer przeciw COVID19. Równolegle właśnie zaczęłam miesiączkować, a temu, jak zwykle, towarzyszy silny...
odpowiada Katarzyna Domagała

Jeśli zażywam Betaloc ZOK, to lepszy będzie ibuprofen czy paracetamol?
zażywam bataloc zok 150 co lepsze ibuprom czy paracetamol
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy na gorączkę po szczepieniu na COVID-19 można przyjąć Theraflu?
Czy po szczepieniu na covid Astrazanecą jeśli biorę tabletki antykoncepcyjne VINES, żeby zniwelować gorączkę mogę zażyć teraflu? W jakim odstępie czas...
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy można stosować leki przeciwbólowe podczas kuracji sterydami?
Czy biorąc metypred na bolący kręgosłup mogę stosować opokan actigel lub traumon lub apap
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Produkty zawierające paracetamol, w tej samej postaci

Poniższe produkty mają tę samą postać (tabletki powlekane) i nazwę międzynarodową (paracetamol). Nazwa międzynarodowa leku to określenie jego substancji aktywnej (czynnej). Produkty o tej samej nazwie międzynarodowej i postaci nie muszą być swoimi zamiennikami, ponieważ o zastosowaniu leku decyduje również zawartość substancji aktywnej (dawka leku). Co istotne, nawet w przypadku takiej samej nazwy międzynarodowej, postaci leku i dawce substancji czynnej, pacjent nie zawsze może skorzystać z zamiennika - niektórzy pacjenci mogą być na przykład uczuleni na którąś z substancji pomocniczych leku.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Produkty zawierające paracetamol, ale w innej postaci

Poniższe produkty mają tę samą nazwę międzynarodową (paracetamol), ale inną postać niż tabletki powlekane.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Opakowania Paracetamol Biofarm 1000 mg

10 tabletek

1000 mg Biofarm

dostępny w 30% aptek

gdzie kupić od 5,69 do 14,47 zł

20 tabletek

1000 mg Biofarm

dostępny w 1% aptek

gdzie kupić

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Wzięłam ibuprofen przed szczepieniem na COVID-19- czy to wpłynie na skuteczność szczepionki?
Dzień Dobry, dzień przed planowaną drugą dawką szczepionki bolał mnie brzuch. Wzięłam o godzinie 8 rano i o godzinie 13 ibuprofen. O godz. 15 otrzymał...
odpowiada Małgorzata Bekier

Czy na bóle miesiączkowe tuż po szczepieniu na COVID-19 mogę przyjąć Nimesil?
Przyjęłam dziś, tj. 14 maja, szczepionkę firmy Pfizer przeciw COVID19. Równolegle właśnie zaczęłam miesiączkować, a temu, jak zwykle, towarzyszy silny...
odpowiada Katarzyna Domagała

Jeśli zażywam Betaloc ZOK, to lepszy będzie ibuprofen czy paracetamol?
zażywam bataloc zok 150 co lepsze ibuprom czy paracetamol
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy na gorączkę po szczepieniu na COVID-19 można przyjąć Theraflu?
Czy po szczepieniu na covid Astrazanecą jeśli biorę tabletki antykoncepcyjne VINES, żeby zniwelować gorączkę mogę zażyć teraflu? W jakim odstępie czas...
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy można stosować leki przeciwbólowe podczas kuracji sterydami?
Czy biorąc metypred na bolący kręgosłup mogę stosować opokan actigel lub traumon lub apap
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Czy przy leku Escitalopram Actavis można brać tabletki przeciwbólowe jak ibuprom?
Czy przy leku Escitalopram Actavis można brać tabletki przeciwbólowe jak ibuprom?
odpowiada Monika Alaszkiewicz

Na Twoje pytania w temacie paracetamol odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Wyślij pytanie

Ulotka

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Biofarm 1000 mg (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Biofarm 1000 mg.

Powiązane artykuły

Bóle menstruacyjne
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Przeciętnie kobieta miesiączkuje 450 razy w ciągu swojego życia. Okres trwa kilka dni, a więc czas ten w sumie to kilka lat życia. Nierzadko szczególnie początkowe dni są trudne - ból, skurcze, dyskomfort w brzuchu. Preparaty z apteki mogą pomóc w przetrwaniu tego okresu.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.