Oryginalna ulotka dla Nurofen Zatoki
tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

ibuprofen

+

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

Opakowanie

24 tabletki
w 69% aptek, od 13.99 zł do 30.47
Nurofen Zatoki to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Ulotki Nurofen Zatoki dla opakowania 24 tabletki.

Wybrany dokument Nurofen Zatoki:
Dokument z 2021-04-20
PDF
dokument PDF dla Nurofen Zatoki

Podgląd dokumentu PDF Nurofen Zatoki

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2021-04-20

Ulotki innych produktów zawierających oseltamivir

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Wersja tekstowa dokumentu

1 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Nurofen Zatoki, 200 mg + 30 mg, tabletki powlekane (Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Spis treści ulotki: 1. Co to jest lek Nurofen Zatoki i w jakim celu się go stosuje 2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Nurofen Zatoki 3. Jak stosować lek Nurofen Zatoki 4. Możliwe działania niepożądane 5. Jak przechowywać lek Nurofen Zatoki 6. Zawartość opakowania i inne informacje 1. Co to jest Nurofen Zatoki i w jakim celu się go stosuje Nurofen Zatoki to tabletki powlekane zawierające 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. 2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Nurofen Zatoki Kiedy nie stosować leku Nurofen Zatoki: - jeśli pacjent ma uczulenie na ibuprofen, pseudoefedrynę, lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienionych w punkcie 6) oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne; - jeśli po przyjęciu ibuprofenu, kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości reakcje alergiczne (np. pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, nieżyt nosa lub astma oskrzelowa); - u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w przeszłości, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu (...)

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk (Google Analytics). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.