Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy 100 mililitrów jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 9,50 zł do 37,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy:

Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy to zawiesina doustna o smaku pomarańczowym. Działa przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Substancją czynną jest ibuprofen. 1 ml zawiesiny zawiera 40 mg ibuprofenu. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 6 r.ż. Produkt dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Nurofen

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Nurofen

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Nurofen

Czy przy stosowaniu tabletek Vixpo mogę zażyć lek przeciwbólowy?
Dzień dobry , czy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych vixpo mogę zażyć tabletkę przeciwbólową jeżeli tak to jaką( nie wiem czy bezpieczne jest ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, może Pani doraźnie zażywać tabletki przeciwbólowe podczas stosowania leku Vixpo. Nie ma tutaj większego ograniczenia co do rodzaju substancji przeciwbólowej. Jeśli przyjmuje Pani tabletki prz...

Jaki lek będzie najskuteczniejszy na ból związany z zakwasami - paracetamol czy środek z grupy NLPZ?
Jeśli już wystąpią zakwasy, z środków farmakologicznych lepszy będzie paracetamol czy NLPZ - ibuprofen, aspiryna, naproksen czy ketoprofen czy inny?
odpowiada Katarzyna Domagała

Paracetamol nie będzie dobrym wyborem podczas wystąpienia zakwasów. Należy wybrać lek z komponentą przeciwzapalną, której nie posiada paracetamol, a więc sięgnąć po środek z grupy niesteroidowych lekó...

Czy lek Doreta może uzależniać?
Czy Dorotę 650mg można łączyć z duomox i czopkami nurofen?? Już od paru miesięcy znajduje coraz to więcej tych tabletek i pustych opakowań u siebie w...
odpowiada Olga Sierpniowska

Duomox to lek antybiotyk dostępny na receptę lekarską, w związku z czym o zasadności jego łączenia z innymi lekami decyduje lekarz. Zarówno Nurofen (zawiera ibuprofen), jak i Doreta (paracetamol ...

Czy można łączyć leki Cipronex i Nurofen Plus?
Dzień dobry, czy można stosować antybiotyk cipronex z Nurofen plus?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie zaleca się stosowania leku Nurofen Plus podczas terapii preparatem Cipronex. Dane uzyskane w badaniach na zwierzętach wskazują, że NLPZ - niesteroidowe leki przeciwzapalne, do których należy ibup...

Czy lek Trittico można łączyć ze środkami na bazie ibuprofenu lub paracetamolu?
Witam czy mozna łączyć lek trittico z lekami przeciwbólowymi jak nurofen, ibuprom czy paracetamol ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Materiały dotyczące leku Trittico CR oraz Trittico XR, nie zawierają informacji, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania do zażywania środków z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibuprom) czy paracetamolem, pod...

Czy Nurofen, Neosine forte, Nimesil i Flixonase wpływają na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Vines?
Dzień dobry Byłam chora tydzień brałam Nurofen oraz neozine forte 3× dziennie było to w trakcie trzeciego tygodnia przyjmowania antykoncepcji vibin...
odpowiada Katarzyna Jutrzonka

Z tego co Pani pisze, tabletki antykoncepcyjne Vines stosowane były prawidłowo, a jeszcze dodatkowo podczas współżycia zastosowała Pani dodatkową metodę antykoncepcji w postaci prezerwatywy, więc myśl...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Nurofen

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Nurofen Dla Dzieci Junior Pomarańczowy.

Powiązane artykuły Nurofen

Gorączka u dzieci i niemowląt
Ewa Leszczyńska, mgr farm. Gdy dziecko ma gorączkę, rodzice często wpadają w panikę i w pośpiechu szukają termometru. Jeśli wskaże on temperaturę powyżej 37 stopni Celsjusza, jeszcze szybciej wyszukują w domowej apteczce lek przeciwgorączkowy. Przestraszeni, nie zwracają uwagi na dokładne dawkowanie syropu. Najważniejsze, żeby lek został podany. Warto jednak wiedzieć, że takim podejściem można dziecku zaszkodzić, a nie pomóc.


Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom, może być to ból ucha lub też wiele innych. Warto wiedzieć, jak sobie poradzić w tych sytuacjach.


} ;