---Skoczylas Kolagen - pytania

Joanna Elżbieta  (anonim, 31.1.54.) Warszawa 16 miesięcy temu

Witam serdecznie, To już jest szczyt szczytów, ludzie ciężko chor...

Witam serdecznie,
To już jest szczyt szczytów, ludzie ciężko chorzy nie mogą zakupić leku. Wasze odpowiedzi są zdawkowe, jaki jest powód że nie możecie konkretnie napisać informacji jaka jest sytuacja i kiedy ruszy dystrybucja leku do hurtowni, szok! Kto jest odpowiedzialny i konkretny aby uzyskać informację i przekazać do publikacji? Leku oxicontin 80mg już oddawna nie ma...

18 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Suplementacja wspierająca elastyczność i zdrowie stawów.

Dla osób starszych, w okresie menopauzy i podczas zwiększonego obciążenia stawów (nadwaga, sport).

Samo życie  (anonim, 94.254.161.) 7 miesięcy temu

Widzi Pani w aptekach nie ma a na czarnym rynku nie brakuje ile Tylko sobie Szanowna Pani życzy nawet 20-60 opakowań 80 mg

Agata  (anonim, 79.189.86.) 13 miesięcy temu

Nie ciężko chorych tylko uzależnionych.
Nie jestem w stanie zrozumieć czemu ten opiat nie został wycofany. Całkowicie rozumiem wykorzystywanie opiatów w ostatnich stadiach nowotworów, ale wykorzystywanie tych substancji do leczenia bólu, no ręce opadają. Polska to nie stany, póki co mam dostęp do specjalistów i nie ma problemu z eliminacją przyczyny bólu. Sprzedaż tego pseudo leku to nic innego jak ulegalnienie narkobiznesu.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

16 miesięcy temu

Od producenta otrzymaliśmy właśnie informację, iż zwolniono do sprzedaży nową partię leku OxyContin w dawkach 5 i 80 mg. W najbliższych dniach dostępna będzie również dawka 40 mg. Apteki mogą składać zamówienia. W najbliższych dniach spodziewamy się poprawy dostępności leku w aptekach.

Tutaj będzie można śledzić dostępność leku:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/58566/oxycontin-tabletki-o-przedluzonym-uwalnianiu/apteki

lekarz

16 miesięcy temu

KrzysiekT ja jestem dla ciebie Panem Doktorem i leję na oxycontin sikiem prostym tak samo jak na ciebie helupiarzu i innych zajechanych hepupiarzy. W mojej aptece zawsze jest dostępny Xancodal, znacznie lepszy niż Oxycontin. A tobie już tylko helupa pozostała hehehehehe... Nie dam ci recepty bo nie dla psa kiełbasa!!!

Magda (anonim, 5.173.174.) 16 miesięcy temu

Kit z tym gifem i ulotka..... To pewne.... Specjalnie tak piszą.. Wina producenta... Nie gif... Leku nie ma w Polsce.. Kit

Krzysiek T (anonim, 37.248.165.) 16 miesięcy temu

Oj lekarzyk jaki ty płytki cwel jesteś
Jakoś jedyny ty się martwisz ze płukać nie będziesz . Jak można być tak kurwa Haha

Bili (anonim, 37.47.187.) 16 miesięcy temu

Lekarzyk ty patafianie wiesz tyle co zjesz :)

lekarz

16 miesięcy temu

Uwaga ćpuny, mam dla was ważny komunikat! Możecie nie czekać na oxycontin bo jego nowy skład zawiera NALOXON i inne substancje uniemożliwiające podawanie dożylne. Została wam jedynie helupa do pukania po kablach!!!!

Miki (anonim, 37.47.187.) 16 miesięcy temu

Krzysiek T dobrze mowisz polać ci lekarzyk to cwe.. jakieś

Krzysiek T (anonim, 31.0.67.) 16 miesięcy temu

Lekarzyk helupiarz to twój stary a twoja matka się puszcza za drobne
Jebac cię cwelu

KAMILA (anonim, 46.134.116.) 16 miesięcy temu

Witam z tego co słyszalam. Nie będzie oxycontinu jeszcze długo, między innymi tu piszą że jest w pl i składu nie zmieniono nie prawda .
Nie ma w Polsce poniewaz zmieniono skład i czeka na akceptację. Nie widomo kiedy będzie w Polsce, tak dosłownie dostałam wiadomość. Naprawde nie wiem skąd każdy bierze brednie , że jest w Polsce i czeka na akecpatcje, ludzie na jaką akceptację?! Żeby był w Polsce lek musi najpierw dostać akceptację dopiero jest sprowadzenie.

Feliks  (anonim, 37.47.147.) 16 miesięcy temu

Lekarzyk to że ty jesteś meską k.. to nie są wszyscy.

lekarz

16 miesięcy temu

te Felicida ssawo-męska słownik ortograficzny sobie kup albo klękaj do miecza to ci dam w prezencie. A recepty ci nie wypiszę bo byś mi tylko przypału narobiła.

Felicida (anonim, 37.47.147.) 16 miesięcy temu

Ty lekarzyk ćpunie j.. poszedł won z tąd.

lekarz

16 miesięcy temu

W medycynie używa się różnych zamienników ale zapamiętaj sobie helupiarzu że tabletki są tylko do połykania a nie do przerabiania na i.v. Do iniekcji jest oxy w ampułkach, ale nie dla psa kiełbasa he he he

Waluś (anonim, 37.47.147.) 16 miesięcy temu

Tłumoku jeden to nie zależy od Pani Angeliki siedź na dupie i czekaj albo żale wylewaj do producenta kup znaczek i wyślij list :)

Krzysiek T (anonim, 93.174.30.) 16 miesięcy temu

Ty lekarzyk a w medycynie używa się zamiennika oxycontinu na oxy ??
😉

lekarz

16 miesięcy temu

Koniec końców w aptekach są inne tabletki z oxycodonem w różnych dawkach a w wielu aptekach można nadal kupic Oxycontin w dawce 20mg. Dlatego bardzo proszę nie siać wrogiej propagandy, leki są i chorzy są zabezpieczeni, ale jesli ktoś lubi ćpac i chce kupować w aptece oxy za marne grosze to już jego problem. Ze względów praktycznych narkomani upodobali sobie Oxycontin w najwyższej dawce 80mg. Na szczęście producent już zmienił recepturę i od teraz w składzie tabletek jest NALOXON wiec jeśli ktoś pogryzie tabletki, wciągnie do nosa albo poda dożylnie to dostanie takiego skręta że popamięta do końca życia!!! Teraz to już nie będzie to samo Oxy co kiedyś.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły