bara (anonim, 188.146.169.) Warszawa 4 lata temu

Jaki jest zamiennik leku Hygroton?

Zamienniki leku hygroton

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Karolina Zygmunt Farmaceuta

4 lata temu

Obecnie jedynym dostępnym na polskim rynku zamiennikiem leku Hygroton jest Higrotona. Preparat ten pojawił się w hurtowniach stosunkowo niedawno, został on sprowadzony z Hiszpanii w związku z problemami z dostępnością Hygrotonu. Zawiera on tą samą substancję czynną (chlortalidon) w tej samej dawce. Dokładniej na temat tego leku przeczytać można we wcześniejszych wątkach:

https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/8807/hygroton-czy-lek-higrotona-jest-preparatem-podobnym-do-hygrotonu
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/8783/hygroton-czym-mozna-zastapic-lek-hygroton

Załączam również ulotkę tego leku: https://www.gdziepolek.pl/produkty/98905/higrotona-tabletki/ulotka

Warto zwrócić uwagę, że lek Higrotona dostępny jest w opakowaniach po 30 tabletek, natomiast Hygroton po 20.

Przesyłam link do sprawdzenia dostępności obu leków w Warszawie: - Higrotona https://www.gdziepolek.pl/produkty/98905/higrotona-tabletki/apteki/w-warszawie - Hygroton (jak widać, dostępność preparatu bardzo poprawiła się w ostatnim czasie) https://www.gdziepolek.pl/produkty/36911/hygroton-tabletki/apteki/w-warszawie

Obszar wyszukiwania można w każdej chwili zmienić na dowolne inne miasto lub województwo. Nasz portal umożliwia również rezerwację leku przed jego wykupieniem.

Być może przydatne okażą się również poniższe materiały: https://www.gdziepolek.pl/produkty/98905/higrotona-tabletki https://www.gdziepolek.pl/produkty/36911/hygroton-tabletki https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-sa-zamienniki-lekow https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-w-aptece-wydano-inny-lek https://www.gdziepolek.pl/tematy/nadcisnienie https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-nadcisnienie https://www.gdziepolek.pl/tematy/problemy-z-sercem

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły