---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Malowana (anonim, 78.10.204.) Warszawa 4 lata temu

Czy jeśli przyjęłam pierwszą tabletkę Axia Conti w pierwszym dniu miesiączki, jestem od razu chroniona przed ciążą?

Witam, zaczęłam dopiero brać antykoncepcję, tabletki Axia Conti 24+4. Jutro będzie 6 dni odkąd je zażywam, narazie nie mam żadnych skutków ubocznych ani objaw. Zaczęłam brać w pierwszy dzień miesiączki. Czy tabletki działają od razu? Czy muszę czekać kilka dni zanim może dojść do stosunku?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Angelika Talar-Śpionek

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Tak, jeśli przyjęła Pani pierwszą tabletkę w pierwszym dniu fizjologicznej miesiączki, ochrona jest zachowana od pierwszej tabletki. Nie ma wówczas konieczności stosowania dodatkowej formy antykoncepcji w postaci prezerwatywy podczas stosunku.

Załączam link do pomocnego wpisu:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły