Algaj (anonim, 83.31.143.) Warszawa 2 lata temu

Czy można łączyć Egzystę z Sympramolem?

Czy egzyste można przyjmować z sympramolem

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Małgorzata Girek-Bąk Farmaceuta

2 lata temu

Podczas łączeniu Egzysty z Sympramolem może dojść do nasilenia działania depresyjnego na ośrodkowy układ nerwowy, jednak leczenie skojarzone tymi preparatami nie jest wykluczone. Należy być ostrożnym podczas łączenia preparatów i ściśle przestrzegać schematu dawkowania.

Wszystkie opisane preparaty są lekami na receptę. Jeżeli zostały przepisane przez jednego lekarza, to podczas ich łącznego stosowania należy przestrzegać schematu dawkowania. Jeżeli preparaty zostały przepisane przez różnych lekarzy, to należy skonsultować, czy wskazane jest jednoczesne branie tych leków.

Zachęcam do przejrzenia naszych artykułów na temat łączenia leków i działań niepożądanych: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki-ze-soba https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły