---

fiona (anonim, 5.173.200.) Warszawa 4 lata temu

Czy w aptece można kupić lek Apoquel?

czy otrzymam u panstwa apoquel 5,4 mg

6 odpowiedzi, 3 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Andrzej Polski Farmaceuta

4 lata temu

Apoquel tabletki powlekane 5,4 mg jest lekiem weterynaryjnym na receptę. Jest stosowany u psów w celu leczenia świądu związanym z alergicznym zapaleniem skóry. Na naszym portalu nie ma karty tego produktu, co może wskazywać, że nie jest dostępny w aptekach. Również po sprawdzeniu aptek internetowych nie udało mi się znaleźć tego leku w żadnej z nich.

Z tego co udało mi się ustalić preparat dostępny jest w hurtowniach weterynaryjnych i można go nabyć u lekarzy weterynarii. Zaopatrują się oni w leki właśnie w tego typu hurtowniach. Zachęcam do zapytania lekarza weterynarii o możliwość zakupu lub zamówienia tego preparatu.

Zachęcam do zapoznania się z poniższym artykułem:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-dla-zwierzat-w-aptekach

Tera (anonim, 92.233.77.) 1 rok temu

Apoquel czy dostępny bez recepty?

Odpowiedź usunięta, ponieważ: niezgodność z zasadami społeczności.
Odpowiedź usunięta, ponieważ: niezgodność z zasadami społeczności.

Psiarz (anonim, 31.0.120.) 2 lata temu

Ostrzegam przed tym lekiem. Proszę przeczytać ulotkę zwłaszcza w części dot. skutków ubocznych. Suczka moich rodziców (spaniel kontynentalny papilon), 4lata ma już nowotwór. Moim zdaniem po Apoquelu, który brała od ok. 6msc. życia.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: niezgodność z zasadami społeczności.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @Ewa: jak przeczyta Pani poniżej swojego wpisu - lek Apoquel nie jest dostępny w aptekach. Można go nabyć w lecznicy dla zwierząt.

Ewa (anonim, 89.64.33.) 2 lata temu

DZień dobry
czy kupię uu Państwa apoquel ? jeśli TAK to w jakiej cenie ? Zaadoptowaliśmy psiaka ze schroniska, okazuje się z mocna alergią - pomaga tylko apoquel ale u weterynarzy w okolicy jest baaardzo drogi a Duduś w sezonie je po 2 tabl/dziennie

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Apoquel to lek weterynaryjny, zawiera on substancję czynną o nazwie oklacitinib. Lek dostępny jest w tabletkach o trzech różnych mocach (3,5 mg; 5,4 mg i 16 mg), które dobierane są z uwzględnieniem masy ciała zwierzęcia. Lek Apoquel stosowany jest w leczeniu świądu (swędzenia) związanego z chorobami alergicznymi skóry.
Oclacitinib nie jest zarejestrowany do stosowania u ludzi - kupić go można w przychodniach weterynaryjnych.

Załączam linki do materiałów poświęconych pielęgnacji i leczeniu zwierzaków, które mogą Panią zainteresować: https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-dla-zwierzat-w-aptekach https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-szkodliwe-dla-zwierzat https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-przewozic-zwierzeta-w-samochodzie https://www.gdziepolek.pl/tematy/swierzb-u-ludzi-i-zwierzat https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-podac-lek-zwierzeciu https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-zwierzeta-potrafia-leczyc-ludzi

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły