← powrót do głównej strony opinii i pytań

Justyna (anonim, 94.254.177.)
około 2 miesięcy temu, Polska

Kiedy będzie kolejna dostawa Novo-Helisen Depot 3 (Wyciągi Alergenowe Roztoczy Kurzu Domowego)?

Jestem ze śląskiego Tarnowskie Góry mam pytanie kiedy będą dostępne szczepionki Novo Helisen Depot 3 .Za chwilę syn musi otrzymać kolejną dawkę a nie mogę jej nigdzie dostać.

Koleżanka kontaktowała się z podmiotem odpowiedzialnym za dystrybucję Novo-Helisen Depot w Polsce - firmą Nexter. Zapewnił, że szczepionki mają pojawić się w hurtowniach w przyszłym tygodniu (wtorek/ środa). Nie ma on jednak wpływu do których aptek i miast trafi ta partia. Jest to towar deficytowy, o czym można przeczytać na naszym blogu:
https://www.gdziepolek.pl/blog/jakich-lekow-moze-zabraknac-w-polsce-styczen-2019

Bardzo proszę kontaktować się z wybraną apteką i poprosić o zamówienie preparatu (apteki mają możliwość wpisania się na listę deficytów, wtedy takie preparaty trafiają do nich w pierwszej kolejności). Nie sprecyzowałą Pani o który Novo Helisen Depot chodzi (zakładam, że o najczęściej sprzedawany na roztocza kurzu domowego, są dostępne ostatnie sztuki w Polsce):
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-polsce

Zapraszam do zapoznania się z następującymi artykułami:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-recepcie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach