. (anonim, 83.26.170.)
około miesiąca temu, Warszawa

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeśli współżyłam dwa dni przed krwawieniem z odstawienia, które wystąpiło prawidłowo - w terminie, długość się zgadzała oraz intensywność?

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeśli współżyłam dwa dni przed krwawieniem z odstawienia, które wystąpiło prawidłowo- w terminie, długość się zgadzała oraz intensywność? Czy jest opcja, że do zapłodnienia może dojść po krwawieniu? Czy wraz z krwawieniem ciąże się wyklucza?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Do @Mama:
Ponieważ na cały proces zapłodnienia składa się wiele czynników, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, czy w Pani wypadku to właśnie ostatnio przebyte przeziębienie spowodowało brak zapłodnienia w okresie owulacji.

Mama (anonim, 92.63.36.)
około miesiąca temu

Czy przeziębienie mogło zaburzyć owulacje? Mam 3 dzieci nie było problemu z zajściem w ciążę 1 przy pierwszym cyklu starań a 2i3 ciąża była zaskoczeniem nie zdążyliśmy zacząć się strać ale planowaliśmy duża rodzinę dlatego teraz jestem rozczarowana niepowodzeniem. Cykl 30 dni od 13do20 dc współżycie co 2 dni test owu pozytywny 18 19 dc dziś misiaczka 31dc pamiętam, że byłam przeziębiona w dniach okoloowulacyjnych czy mogło mieć wpływ na owulacje?

. (anonim, 83.26.170.)
około miesiąca temu

Dziękuje!

O tym, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, gdy pacjentka stosuje lek Vines, a partner prezerwatywę, pisałam tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/app/opinie-i-pytania/37281/czy-przy-stosowaniu-prezerwatywy-i-leku-vines-jednoczesnie-mozna-zajsc-w-ciaze

Nie znajduję żadnych powodów do tego, aby mogło dojść do zapłodnienia, jeśli Pani zastosowała Vines, a partnerowi nie pękła prezerwatywa. W takiej sytuacji nie ma ryzyka ciąży, gdyż żadna z metod antykoncepcji nie zawiodła.

. (anonim, 83.26.170.)
około miesiąca temu

Zapomniałam dodać- partner dodatkowo stosuje prezerwatywę i również w trakcie tego stosunku jej użył prawidłowo.

. (anonim, 83.26.170.)
około miesiąca temu

Właśnie chodzi mi bardziej o to czy jest prawdopodobieństwo zapłodnienia w czasie krwawienia albo po nim jeśli stosunek był dwa dni przed krwawieniem z odstawienia które wystąpiło.

. (anonim, 83.26.170.)
około miesiąca temu

Stosuje Vines od sierpnia

O tym, czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciążę, pisaliśmy tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/24161/czy-jest-mozliwe-aby-w-przypadku-ciazy-doszlo-do-krwawienia-z-odstawienia

Jeśli stosowała Pani swój środek antykoncepcyjny regularnie i bez pomijania, to ryzyko ciąży jest zgodne ze wskaźnikiem Pearl'a. Nie podała Pani nazwy leku antykoncepcyjnego, zatem nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej.