Dzien dobry czy na covid bierze sie leki jakies jak sie goraczki nie ma
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Olga Sierpniowska Farmaceutka
5 lat temu
Jeśli przechodzi Pani COVID-19 łagodnie czy wręcz bezobjawowo, to nie ma konieczności przyjmowania leków. Terapia zakażenia koronawirusem jest objawowa, czyli polega przede wszystkim na łagodzeniu objawów - gorączki, kaszlu - oczywiście, jeśli w ogóle występują.
Jeśli jest Pani w trakcie przechodzenia COVID-19, to niewątpliwie jest Pani pod opieką lekarza rodzinnego. To przede wszystkim do niego należy kierować wszelkie pytania dotyczące tego, czy powinna Pani podjąć jakieś leczenie lub suplementację.
Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/koronawirus-jak-nie-zachorowac
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/testy-na-koronawirusa-sars-cov-2
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/co-zrobic-gdy-podejrzewasz-u-siebie-koronawirusa
https://www.gdziepolek.pl/blog/koronawirus-kiedy-bedzie-lek-i-szczepionka