---Alopexy - pytania

Krzysztof (anonim, 46.76.116.) Warszawa 4 lata temu

Czy preparat Erosept jest dobry?

Czy ten lek jest dobry "Ero sept"?

5 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Maro (anonim, 188.147.39.) 3 lata temu

Ten lek to ściema ,kto słyszał o tych profesorach.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: wnosi małą wartość do dyskusji.

nie dam się naciągnąć (anonim, 83.30.180.) 3 lata temu

To czysta bzdura i naciąganie facetów. Erosept każdy może sobie przygotować sam zakupując odpowiednie zioła w aptece. Osoba, która to reklamuje nie jest żadnym profesorem!!!

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Niestety, nie rozumiem do końca, o co Pan pyta. Nie zajmujemy się sprzedażą produktu Erosept, więc nie wiem, o jaki adres chodzi.

Zbyszko (anonim, 178.43.164.) 3 lata temu

proszę o informacjęw razie zwrotu produktu, czy trzeba jakiś formulaż, czy można wysłać na odres, który tutaj otrzymam!?

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Erosept nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Nie jest to także produktem aptecznym, w związku z czym, nie jestem w stanie ustosunkować się do Pana pytania, ponieważ jest to produkt niewiadomego dla mnie pochodzenia, z którym nie jest dane farmaceutom pracować.

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplementy nie leczą więc chorób, a przypisywanie im właściwości leczniczych w reklamach lub materiałach dołączonych do opakowania jest prawnie zabronione.
Przede wszystkim, zadaniem suplementu nie jest leczenie, a jedynie uzupełnianie niedoborów składników odżywczych.

Firma zamierzająca wprowadzić suplement diety na rynek nie musi w żaden sposób udowadniać jego jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Wystarczy, że powiadomi Główny Inspektorat Sanitarny i dostarczy wzór opakowania. Mówiąc prościej - nad suplementem nie muszą być prowadzone żadne badania. Jego skuteczność opiera się na wierze w działanie poszczególnych składników. Poza tym, deklarowana przez producenta dawka zawartego w suplemencie diety, wcale nie musi wchłaniać się w takiej ilości, jaka jest napisana na opakowaniu. Tak naprawdę, skoro suplement nie ma żadnych badań, nie jest monitorowane jego bezpieczeństwo - nie wiemy, ile tej substancji jest "w środku" czy ile jej się wchłania w organizmie.

W przypadku zakupu preparatu rzekomo "leczniczego", który dostępny jest, np. poprzez portale aukcyjne, zachowałabym dużą dawkę ostrożności. Z pewnością są powody, dla których środek ten nie jest dopuszczony do sprzedaży w aptekach i należy mieć to na uwadze. Ciężko oczekiwać jakiegokolwiek efektu od preparatu, który nie ma żadnych badań i nie aspiruje nawet do tego, aby znaleźć się na półkach aptecznych, decyzja należy jednak do Pana.

Zachęcam do zapoznania się z materiałem: - https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-warto-kupowac-leki-tylko-w-aptece - https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły