Paradowska

Wrocław 4 lata temu

Czy otrzymam Fevarin w aptekach we Wrocławiu? Jakim lekiem go zastąpić?

Dzień dobry czy można dostać gdzieś we Wrocławiu lek o nazwie fevarin
a jak nie to jaki zamiennik.

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Na chwilę obecną żadna dawka leku Fevarin nie jest dostępna w aptekach we Wrocławiu.

Fevarin nie ma zamiennika, jeśli więc jego zakup okaże się niemożliwy, należy skonsultować się z lekarzem celem modyfikacji terapii.

Na chwilę obecną, informacje, jakie posiadamy mówią, iż Fevarin 100 mg ma wrócić do aptek na początku lipca 2020, a dostawa leku Fevarin 50 mg uległa przesunięciu i jest to aktualnie II połowa czerwca 2020.

Przesyłam link do śledzenia dostępności leku Fevarin w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie całej Polski:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/29697/fevarin-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

W każdej z aptek, przy pomocy naszego portalu, można zarezerwować lek i odebrać po okazaniu recepty.

Z uwagi na fakt, że lek Fevarin jest obecnie bardzo poszukiwany, po dokonaniu rezerwacji, rekomendujemy kontakt telefoniczny z apteką w celu potwierdzenia, czy lek rzeczywiście został odłożony dla Pani.

Zapisując się na powiadomienia na stronie produktu: https://www.gdziepolek.pl/produkty/29697/fevarin-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce?pvId=38349

wybierając po lewej stronie ikonę: "Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Fevarin", może Pani otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności leku na swój adres e-mail.

Fevarin należy do grupy leków nazywanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i zawiera substancję o nazwie fluwoksamina. Jest to lek przeciwdepresyjny. Stosuje się go w leczeniu depresji.

Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/depresja - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły