Darek (anonim, 83.20.127.) Warszawa 4 lata temu

Czy data powrotu leku Fevarin 50 mg do aptek jest aktualna?

Witam
Data powrotu fevarinu do aptek jest aktualna? Pytam o Fevarin, tabletki powlekane, 50 mg, 60 szt Słyszałem plotki że lek już nie będzie produkowany

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Tak, data powrotu do sprzedaży leku Fevarin 50 mg jest aktualna i planowana na II połowę czerwca.

Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji, aby producent planował zakończenie produkcji. Jeśli taka informacja do nas dotrze, opublikujemy ją na naszym forum - także w tej odpowiedzi.

Zapisując się na powiadomienia na stronie produktu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/29697/fevarin-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce?pvId=38349

wybierając po lewej stronie ikonę: "Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Fevarin", może Pan otrzymywać aktualne informacje odnośnie dostępności leku na swój adres e-mail.

Przesyłam link do śledzenia dostępności leku Fevarin w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie całej Polski: https://www.gdziepolek.pl/produkty/29697/fevarin-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

W każdej z aptek, przy pomocy naszego portalu, można zarezerwować lek i odebrać po okazaniu recepty.

Z uwagi na fakt, że lek Fevarin jest obecnie bardzo poszukiwany, po dokonaniu rezerwacji, rekomendujemy kontakt telefoniczny z apteką w celu potwierdzenia, czy lek rzeczywiście został odłożony dla Pana.

Fevarin nie ma zamiennika, jeśli więc jego zakup okaże się niemożliwy, należy skonsultować się z lekarzem celem modyfikacji terapii.

Fevarin należy do grupy leków nazywanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i zawiera substancję o nazwie fluwoksamina. Jest to lek przeciwdepresyjny. Stosuje się go w leczeniu depresji.

Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/depresja - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/dlaczego-brakuje-lekow-w-aptekach

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły