Ania z Wrocławia (anonim, 217.99.184.) Dolnośląskie 4 lata temu

Kiedy Euthyrox N 88 będzie dostępny w województwie dolnośląskim?

Brak euthyrox n 88 na całym dolnośląsku, kiedy będzie dostępny??

4 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zauważyliśmy, że lek Euthyrox N 88 powoli wraca do aptek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/28215/euthyrox-n-88-mcg-tabletki/apteki/w-polsce

Z uwagi na fakt, iż dzisiaj jest niedziela i wiele aptek jest zamkniętych, najlepiej sprawdzić dostępność leku w dniu jutrzejszym - 02.03.2020. Jego dostępność powinna być jeszcze większa.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją przekazaną nam przez firmę Merck, dnia 27.02.2020 do polskiej siedziby firmy dotarł preparat Euthyrox N 88. Lek powinien się pojawić w aptekach najpóźniej w drugim tygodniu marca.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Z informacji uzyskanej w dniu dzisiejszym od producenta leku Euthyrox N 88 - firmy Merck wynika, iż dostawy tej dawki planowane są na I połowę lutego. Po dostarczeniu leku do hurtowni, wszystkie apteki będą mogły go zamawiać - także te z Poznania.

Braki preparatu w aptekach wynikają z bardzo dużej popularności tej dawki - dostawy nie są w stanie całkowicie pokryć zapotrzebowania. 88 mikrogramów to najpopularniejsza i najczęściej ordynowana na chwilę obecną dawka leku Euthyrox N. Producent absolutnie nie zamierza wycofywać się z produkcji tej mocy leku.

Załączam link do śledzenia dostępności leku Euthyrox N 88 w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie całego kraju:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/28215/euthyrox-n-88-mcg-tabletki/apteki/w-polsce

W każdej z nich, przy pomocy naszego portalu, można zarezerwować lek i odebrać po okazaniu recepty. Z racji tego, że Euthyrox N 88 to lek deficytowy, przed udaniem się do apteki proponuję najpierw upewnić się telefonicznie, czy lek faktycznie został dla Państwa odłożony.

Marta Janocha Farmaceutka

4 lata temu

W aptekach w Polsce dostępność leku Euthyrox N 88 deklarowana jest przez ponad 21% aptek, które współpracują z naszym systemem.
https://www.gdziepolek.pl/produkty/28215/euthyrox-n-88-mcg-tabletki/apteki/w-polsce

W województwie dolnośląskim niestety żadna apteka nie deklaruje posiadania leku. Najbliżej zlokalizowane apteki posiadające na stanie Euthyrox N 88 znajdzie Pani w poniższym linku: https://www.gdziepolek.pl/produkty/28215/euthyrox-n-88-mcg-tabletki/apteki/w-dolnoslaskim

Obserwujemy w ostatnim czasie spadek dostępności leku. Gdy dowiemy się jaka jest tego przyczyna i kiedy zostanie zwiększona dostępność, poinformujemy o tym w bieżącym wątku.

Lek Euthyrox N 88 zawiera lewotyroksynę sodową - syntetyczny hormon tarczycy. Lek stosowany jest między innymi w leczeniu wola obojętnego tarczycy. https://www.gdziepolek.pl/produkty/28215/euthyrox-n-88-mcg-tabletki

Zachęcam do zapoznania się z poniższymi artykułami: https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-jod-zapobiega-niedoczynnosci-tarczycy https://www.gdziepolek.pl/tematy/choroba-hashimoto-a-problemy-z-tarczyca

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły