miranda (anonim, 37.47.167.)
około roku temu, Warszawa

Czym zastąpić lek Skudexa?

zażywam skudexe od dłuższego czasu, mam problemy z kręgosłupem i biodrem ból nie do wytrzymania tabletki przestają działać natomiast po zażyciu większej ilości niż zalecana mam problem z silnymi skurczami kończyn dolnych nie funkcjonuje wtedy w ogóle muszę odleżeć najlepiej nie poruszając się , ponieważ najmniejszy ruch który wymaga użycie jakiego któregokolwiek z mięśni powoduje bolesny skurcz masakra .....nie mam pojęcia czym zastąpić lek jestem załamana

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Na chwilę obecną preparat nie posiada zamienników. Jak informuje producent leku, preparat może doprowadzić do uzależniania fizycznego lub psychicznego i w przypadku długotrwałego stosowania, efekt działania leku może być osłabiony.

Lek Skudexa wydawany jest z przepisu lekarza i prawdopodobne jest, że zmiana sposobu leczenia na inny preparat przeciwbólowy, będzie wymagać przepisu lekarza. Dlatego w opisanym przez Panią przypadku zalecałabym konsultację z lekarzem, który po odpowiednim wywiadzie lub wykonaniu niezbędnych badań, ocenie nasilenia bólu, pomoże zmienić sposób leczenia.

Skudexa to preparat stosowany w krótkotrwałym leczeniu bólu różnego pochodzenia u osób dorosłych. Substancjami czynnymi zawartymi w leku są deksketoprofen i tramadol. Dołączam opis produktu:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/92348/skudexa-tabletki-powlekane

Polecam też lekturę artykułów na temat leków przeciwbólowych, ponieważ mogą się okazać przydatne i i interesujące:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-przeciwbolowe
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowac