---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Filip (anonim, 83.28.226.) Warszawa 53 dni temu

Czy mogło dojść do zapłodnienia w trakcie pieszczot, bez stosunku seksualnego?
19,99 zł

Dzień dobry
Uprawialiśmy z partnerka pieszczoty i dotykałem jej łechtaczki. Przed tym dotykałem penisa ale rece oplukalem woda z mydłem. Nie miałem wytrysku ani nic z tych rzeczy i czy jest ryzyko ciąży, sytuacja miała miejsce w trakcie okresu około 8 dni przed planowana owulacja. Jeszce jedna kwestia czy jeśli w trakcie wydobył się Preejakulat to jak zwiększają się szanse, nie jesteśmy w stanie tego określić i raczej nie jesteśmy tego pewni ze wydobył się wiec pytanie hipotetyczne ale trochę nas to meczy. tez dotykana była tylko łechtaczka zaznaczam ze również nie było wytrysku ani nic z tych rzeczy po prostu ręką dotknąłem penisa i później łechtaczki(przed raczej wycieralem rękę w spodenki i prześcieradło) i jeśli na nim były jego znikome ślady to jakie są szanse? PROSZĘ O ODPIWEDZ !!!

3 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

52 dni temu

Do @Filip:

Nie ma w takiej sytuacji ryzyka ciąży, ponieważ nasienie nie zostało wprowadzone do pochwy.

Filip (anonim, 83.28.226.) 53 dni temu

A czy jeśli palcami na których mogła znajdować się resztka prejakulatu dotknąłem nawet nie tyle pochwy co warg sromowych to istnieje ryzyko czy również jest znikome?

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

53 dni temu

Nie, ciąża przez petting nie jest możliwa. Aktywność seksualna bez penetracji, która może obejmować pieszczoty i inne formy bliskiego kontaktu fizycznego, ale bez bezpośredniego kontaktu narządów płciowych nie prowadzi do zapłodnienia. W wyniku takich działań nie dochodzi do ejakulacji nasienia w pochwie co jest konieczne do zajścia w ciążę. Dla własnego komfortu psychicznego ważne jest stosowanie odpowiednich środków ostrożności i zdrowego podejścia do życia seksualnego. W mojej ocenie nie ma powodów do obaw.

Zachęcam do lektury:

https://www.gdziepolek.pl/blog/edukacja-seksualna-o-co-pacjenci-anonimowo-pytaja-farmaceutow

https://www.gdziepolek.pl/blog/historia-antykoncepcji-metody-zapobiegania-ciazy-kiedys-i-dzis

Za pośrednictwem poniższego linka można umówić się na telekonsultację ze specjalistą:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Podobne pytania

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły