---Diosmolyte - pytania

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Podaję informacje o dostępności preparatu "Biały Węgiel" w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek z województwa opolskiego:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/99443/bialy-wegiel-tabletki/apteki/w-opolskim

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Nie mamy informacji na temat dostępności produktu "Biały Węgiel", ale mamy dane na temat dostępności preparatu Enterosgel:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/27300/enterosgel-zawiesina/apteki/w-polsce

Enterosgel ma pochłaniać w jelitach szkodliwe substancje jelitowym adsorbentem (enterosorbent) opracowanym w celu wiązania toksyn, substancji szkodliwych, patogenów chorobotwórczych i alergenów w przewodzie pokarmowym oraz ich usuwania z organizmu, stąd wskazania między innymi w biegunce czy niestrawności.

Załączam nasze materiały nawiązujące do treści pytania, mogą okazać się przydatne: https://www.gdziepolek.pl/tematy/biegunka https://www.gdziepolek.pl/tematy/trawienie-i-uklad-pokarmowy

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły