Prezenty na Walentynki

Zamiast kolejnego pudełka czekoladowych serduszek proponujemy, aby w te Walentynki sprezentować sobie i swojej drugiej połówce coś na podkręcenie wieczornego nastroju - afrodyzjaki, żele do masażu, olejki eteryczne... Zobaczcie koniecznie!

Wieczór we dwoje

Prezent może dostarczyć inspiracji do spędzenia wieczoru razem. Dlaczego by z tego nie skorzystać? :)

Prezerwatywy i żele do masażu

Szeroką ofertę prezerwatyw oraz żeli w aptekach posiada np. firma Durex. Żele intymne poza swoim podstawowym zastosowaniem będą pomocne przy masażu, co samo w sobie też jest miłym, walentynkowym prezentem. Wybierać można spośród żeli pobudzających, nawilżających z aloesem i o przyjemnych zapachach. Doznania może wzbogacić dostępny w aptekach Durex Pleasure Ring - pierścień erekcyjny.

Olejki eteryczne

A może by tak urozmaicić wspólny wieczór za pomocą afrodyzjaków? Olejki eteryczne z drzewa sandałowego, cynamonowy, paczuli, goździkowy, pomarańczowy, różany, ylang-ylang oraz rozmarynowy tradycyjnie stosowane są, by pobudzić zmysły i zrelaksować. Olejki można umieścić w dyfuzorze albo kominku aromatycznym lub zastosować do kąpieli, a wymieszane z żelem - do masażu.

Preparaty wspierające erekcję

Od zeszłego roku bez recepty dostępne są preparaty skutecznie wspierające erekcję i jeśli nie występują przeciwwskazania wyszczególnione w ulotce, można wspomóc wieczór lekiem. Nie należy stosować więcej niż jednej tabletki dziennie. Potencjalne działanie utrzymuje się kilka godzin - nie ma potrzeby przyjmowania leku bezpośrednio przed stosunkiem. Kilka firm wprowadziło już swoje preparaty, np. Inventum, MaxOn Active, Mensil, Maxigra Go.

Dermokosmetyki i witaminy

Sprawdzonym i na pewno użytecznym pomysłem będą apteczne dermokosmetyki. Jeśli nie wiemy, jaki preparat wybrać, z pewnością w aptece będą gotowe zestawy prezentowe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jeżeli zależy nam na zdrowiu partnera, odpowiednim prezentem będą produkty witaminowe. Większość z zestawów dla kobiet wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci. Przy okazji cynk i witamina D w nich zawarte wspomagają odporność. Z kolei witaminy dla mężczyzn zwykle powodują wzmocnienie organizmu.

Przykłady aptecznych prezentów dla płci pięknej znaleźć można w naszym artykule Prezenty z apteki dla Niej, a dla płci mniej pięknej w artykule: Prezenty z apteki dla Niego.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możesz zadać pytanie farmaceutom GdziePoLek.

Polub nasz profil na Facebooku:


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 02.02.2018 13:07:12

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie możesz go traktować jako konsultację farmaceutyczną. Przed zażyciem leku przeczytaj ulotkę, a w przypadku pytań skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o.o.

Najnowsze pytania

maxigra go
Hej gdzie dostane ten lek ? Jakie ma dzialadnie oraz cene
odpowiada Maciek

Na Twoje pytania w temacie prezenty na walentynki odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

+ dodaj pytanie


Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.