Paracetamol Rubital cena i dostępność w aptekach w Warszawie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki
W tym momencie w żadnej z dostępnych aptek w wybranej lokalizacji nie mamy ofert dla tego produktu.

Spróbuj zmienić lokalizację wyszukiwania na inne miasto lub województwo.

Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Rubital:

Produkt w kategorii: ośrodkowy układ nerwowy, leki przeciwbólowe, inne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe (kategoria ATC N02BE).

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Czy Supremin można łączyć z paracetamolem?
Czy supremin można łączyć z paracetamolem?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można zażywać paracetamol podczas kuracji lekiem Supremin. Załączam opracowania, które mogą okazać się pomocne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/kaszel-suchy-i-mokry-jak-go-leczyc - http...

Czy mogę stosować Poltram Combo, jeżeli stwierdzono u mnie guza w pęcherzu?
Od roku na silne ,rwące do kolan bóle kręgosłupa stosuję lek poltram combo --pół tabletki na noc ,ból mija i usypiam .Tylko ten lek na mnie działa ...
odpowiada Ewa Pilch

Lek Poltram Combo zawiera dwie substancje czynne - tramadol oraz paracetamol. Tramadol wydalany jest przez nerki i nie powinien być stosowany przez pacjentów chorujących na ciężką niewydolność nerek....

Czy mogę zażyć paracetamol stosując Aglan?
Czy biorąc aglan 15 mogę wziąć paracetamol na ból głowy?
odpowiada Iwona Napierała

Między tymi dwoma lekami nie występuje interakcja i można je zażyć jednocześnie. Jednak proszę pamiętać, że już sam Aglan to lek przeciwzapalny, ale też przeciwbólowy powinien pomóc w bólu głowy. Jeśl...

Czy podczas stosowania plastrów Transtec 35, mogę doraźnie przyjąć Poltram Combo?
Od kilku tygodni stosuję transect 35 na silny ból. Lekarz w razie potrzeby powiedział że doraźnie w stanie silniejszego bólu mogę zażyć poltram combo ...
odpowiada Katarzyna Domagała

W Karcie Charakterystyki Produktu Leczniczego Poltram Combo producent leku informuje, iż w przypadku, kiedy pacjent stosuje leki zawierające buprenorfinę (np. Transtec), należy powiedzieć o tym lekarz...

Czy mogę stosować Ketospray Forte i Paracetamol Hasco?
Czy stosując ketospray mogę użyć tez paracetamol hasco? Nie wystąpi żadna interakcja?
odpowiada Katarzyna Domagała

Wystąpienie interakcji leku Ketospray Forte, stosowanego miejscowo na skórę, z paracetamolem stosowanym doustnie jest mało prawdopodobne, ponieważ stężenie ketoprofenu w osoczu po zastosowaniu miejsco...

Czy mogę zażyć Neospasminę Noc po paracetamolu?
Witam. Czy po przyjęciu paracetamolu na ból głowy mogę zażyć neospasmine na noc? Obawiam się o ten etanol w neospasminie-czy to tak niewielka ilość, z...
odpowiada Anna Tyrańska

Tak, może Pani zażyć Neospasminę Noc mimo wcześniejszego przyjęcia paracetamolu. Zawartość alkoholu w syropie jest na tyle mała, że w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na zastosowany wcześniej lek. ...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
} ;