---

Paracetamol Galena, cena i dostępność w aptekach w Polsce

produkt dostępny bez recepty, syrop,

paracetamol

, Galena

Dawka:

24 mg/ml

Opakowanie:

Koszyk:

Więcej informacji o Paracetamol Galena

Paracetamol Galena to lek w postaci syropu stosowany w krótkotrwałym leczeniu bólu, gorączki, przeziębienia lub grypy. Preparat zawiera paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Syrop przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

Ostatnie wiadomości o Paracetamol Galena

Brak wiadomości w ostatnim czasie.

Powiadom o nowej informacji.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Najnowsze pytania o Paracetamol Galena

Dostępność Paracetamol Galena aptekach

Wszystkie opakowania Paracetamol Galenaw 1% aptek
100 mililitróww 1% aptek

Ulotka produktu Paracetamol Galena

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Galena (szybki podgląd pliku PDF).
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły związane z Paracetamol Galena

Najnowsze filmy

;