Paracetamol Biofarm cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Biofarm i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Biofarm 50 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 5,99 zł do 19,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Biofarm :

Paracetamol Biofarm to tabletki zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Jakie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne stosować w przewlekłym zapaleniu trzustki?
jakie leki ,preparaty polecacie na przewlekłe zapalenie trzustki .biorę tylko kreon travix a lekarz powiedział ze jak będzie bolec to tabletki przeciw...
odpowiada Katarzyna Domagała

W przypadku przewlekłego zapalenia trzustki lekami z wyboru są leki przeciwbólowe nienarkotyczne (paracetamol) i analgetyki opioidowe (preferowany tramadol). Należy unikać stosowania preparatów z ...

Czy mogę przyjmować paracetamol biorąc Alprox?
Witam czy mogę brać Paratecamol w razie bolu jak przyjmuje alprox 0.25 Proszę o poradę Dziekuje
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można brać paracetamol podczas stosowania leku Alprox.

Czy można łączyć leki Nervomix Forte i Paracetamol?
Dzien dobry czy nerwomix forte mozna laczyc z paracetamol
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można łączyć leki Nervomix Forte i Paracetamol.

Jakim lekiem zastąpić Movalis, aby nie wywoływał bólu żołądka?
dzień dobry, od dwóch dni w związku z bólami mięśniowo- stawowymi przyjmuję lek Mavalis po którym boli mnie żołądek, bardzo proszę o podanie mi nazwy ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Movalis jest lekiem przyjmowanym i wydawanym na zlecenie lekarza, dlatego jego odstawienie powinno wiązać się z uprzednią konsultacją lekarską. W mojej ocenie, gdyby leki, które może zlecić Pani fa...

Czy po 2 godzinach od przyjęcia Ibuprom Sprint mogę przyjąć Nimesil?
2godziny temu brałam lek Ibuprom sprint. Niestety ból miesiączkowy nasilił się naprawdę bardzo mocno czy moge przyjąć teraz lek nimesil ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, nie może Pani. Nimesil można zażyć po upływie minimum 6 godzin od przyjęcia leku Ibuprom Sprint, bowiem mają one ten sam mechanizm działania i należą do tej samej grupy terapeutycznej. Po 4 go...

Jakie leki przeciwbólowe zastosować na ból głowy, który najprawdopodobniej pochodzi od kręgosłupa, jeśli Paracetamol i Ibuprofen nie pomagają?
Dzień dobry, od pewnego czasu towarzyszą mi uporczywe bóle głowy. Odnoszę wrażenie, że powodem może być zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym, bo...
odpowiada Katarzyna Domagała

W Pani sytuacji dobrze byłoby wykonać poszerzoną diagnostykę, np. rezonans magnetyczny głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa. Wartościowa może być rozmowa z neurologiem lub lekarzem rodzinnym, który pok...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Biofarm (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Biofarm .

Powiązane artykuły Paracetamol

Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Przeziębienie w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Spodziewasz się dziecka, a dopadło Cię przeziębienie? Łagodna infekcja dotyka większość ciężarnych. Jeśli zareagujesz od razu, jest duża szansa, że wizyta u lekarza nie będzie konieczna. Podpowiemy Ci, jakie środki zastosować, aby poczuć się lepiej i nie zaszkodzić dziecku.


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


Przeziębienie przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas walki z przeziębieniem nie musisz rezygnować z karmienia piersią. W czasie infekcji układ odpornościowy mamy wytwarza dodatkowe przeciwciała, których zadaniem jest zwalczenie choroby. Wraz z mlekiem są one przekazywane maluszkowi, co zmniejsza ryzyko jego zachorowania.


} ;