Paracetamol Biofarm cena i dostępność w aptekach w całym kraju

tabletki

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 63 pytania

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Biofarm i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Biofarm 20 tabletek jest dostępny w 100 aptekach w cenie od 2,90 zł do 6,90 zł.

Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Biofarm:

Paracetamol Biofarm to tabletki zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Ile paracetamolu w ciągu doby może zażyć osoba dorosła?
Ile paracetamolu mogę przyjąć w ciągu dnia - mężczyzna 77 kg wagi?
odpowiada Marta Janocha

U osób dorosłych maksymalna dawka dobowa paracetamolu nie powinna przekraczać 4 g lub, jeśli lek jest stosowany przez kilka dni, 2,5 g. Zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego osoby dorosłe...

Jakie leki na ból kręgosłupa mogę zażyć, jeśli stosuję Propranolol?
Dzień dobry Z przepisu lekarza biorę 2 razy dziennie propranolol w dawce 10 mg,od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup jaki lek można łączyć z propran...
odpowiada Katarzyna Domagała

Podczas stosowania leków zawierających w składzie propranolol nie należy przyjmować leków hamujących syntezę prostaglandyn, czyli niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenu, indometacyny, ...

Czy mogę łączyć pigułkę EllaOne z lekami tak przeziębienie, np. Gripex czy Theraflu?
Czy mogę łączyć ellaone z lekami na przeziębienie? Gripex theraflu?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do stosowania leków Gripex czy Theraflu po przyjęciu tabletki EllaOne. Proszę jednak pamiętać, że leków Theraflu i Gripex nie powinno stosować się jednocześnie, lecz z co najmnie...

Czy codzienne łykanie leku Apap może być groźne?
Zażywam codziennie rano i wieczorem po jednej tbl. Apapu od około roku...Czy to groźne?
odpowiada Marta Janocha

Zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego leku Apap bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku dłużej niż 5 dni w przypadku utrzymującego się bólu i 3 dni w przypadku gorączki lub gdy te...

Jaki powinien być odstęp czasowy pomiędzy zażyciem leku Zaldiar, a wypiciem alkoholu?
Jaki musi być odstęp czasowy między zażyciem leku Zaldiar a wypiciem alkoholu? Wczoraj o 22 wzialem 2 tabletki zaldiaru, kiedy moge pic alkohol ? np ...
odpowiada Olga Sierpniowska

W trakcie stosowania leku Zaldiar nie należy pić alkoholu. Może to powodować niekorzystne interakcje (wpływ na działanie leku i zdrowie pacjenta). Interakcja może wystąpić zarówno w związku z zawartoś...

Jak dawkować lek Kidofen Duo?
Witam. Lekarz przepisał synowi syrop kidafen duo. Nie powiedział jaka dawke man podać a na nieiwiem jak to obliczyć. Sun waży 23kg i ma 7 lat
odpowiada Marta Janocha

Zgodnie z informacją znajdującą się w ulotce leku Kidofen Duo, dzieci w wieku od 6 do 12 lat (21 - 40 kg) powinny stosować od 5 do 10 ml 3 do 4 razy na dobę. Dokładne dawkowanie powinno zostać określ...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Biofarm (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Biofarm.

Powiązane artykuły Paracetamol

Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Przeziębienie w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Spodziewasz się dziecka, a dopadło Cię przeziębienie? Łagodna infekcja dotyka większość ciężarnych. Jeśli zareagujesz od razu, jest duża szansa, że wizyta u lekarza nie będzie konieczna. Podpowiemy Ci, jakie środki zastosować, aby poczuć się lepiej i nie zaszkodzić dziecku.


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


Przeziębienie przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas walki z przeziębieniem nie musisz rezygnować z karmienia piersią. W czasie infekcji układ odpornościowy mamy wytwarza dodatkowe przeciwciała, których zadaniem jest zwalczenie choroby. Wraz z mlekiem są one przekazywane maluszkowi, co zmniejsza ryzyko jego zachorowania.


} ;