← powrót do głównej strony opinii i pytań

ASIA (anonim, 83.26.215.)
około 1 miesięcy temu, Katowice

Gdzie można zakupić Novo-Helisen Depot 1,2,3?

WITAM.GDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ Novo-Helisen Depot 1,2,3 Wyciągi Alergenowe Roztoczy Kurzu Domowego JEST MI PILNIE POTRZEBNY .POSIADAM RECEPTĘ. MIESZKM W TARNOWSKICH GÓRACH.

Zachęcam do przeczytania artykułu, który przygotowaliśmy, aby ułatwić zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat aktualnej sytuacji szczepionek z serii Novo-Helisen Depot:
https://www.gdziepolek.pl/blog/czy-szczepionka-na-alergie-novo-helisen-depot-bedzie-refundowana

Preparat Novo-Helisen Depot 1,2,3 do leczenia początkowego posiadają tylko nieliczne apteki zintegrowane z GdziePoLek w Polsce:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54722/novo-helisen-depot-1-2-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-polsce
Placówki te deklarują, że posiadają "ostatnią sztukę", czyli jedno opakowanie. GdziePoLek umożliwia rezerwację preparatu w aptece i następnie jego odbiór z receptą.
Wydaje mi się, że z Pani miejscowości najbliżej będzie do Rybnika. Jeśli nie znajdzie Pani leku gdzieś bliżej i byłaby Pani gotowa podróżować na szczepionkę, proponowałabym oprócz rezerwacji jednak upewnić się telefonicznie, czy lek na pewno będzie dla Pani odłożony.

Załączam artykuł o leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54722/novo-helisen-depot-1-2-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja

oraz artykuł na temat odczulania:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-alergie-mozna-wyleczyc