---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Filip (anonim, 195.136.92.) Wschowa 4 lata temu

Czego objawem może być ból brzucha i zawroty głowy?

Witam,od paru miesięcy kłuje mnie brzuch,w okolicy pempka i rozlewa się. Test na lamblie,pasożyty, shigiella/salmonella były robione,wszystko ok. Miałem zapalenie błony śluzowej żołądka w tamtym roku,wyleczone w kwietniu tego roku. Doszły zawroty głowy od miesiąca

10 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Oregasept H97 olejek z oregano

Produkt w 100% wegetariański.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Dziękujemy za podzielenie się swoim przypadkiem. Zastanawiam się jednak, w jaki sposób moglibyśmy pomóc. Opisane przez Pana objawy - ból brzucha i zawroty głowy, przy jednocześnie dobrych wynikach zleconych badań - są bardzo niespecyficzne i nie pozawalają nawet przypuszczać, jaka może być przyczyna dolegliwości.

Proponuję pozostawać pod opieką lekarza i stosować się do jego zaleceń.

Załączam linki do przygotowanych przez nas materiałów na temat schorzeń przewodu pokarmowego. Być może zechce Pan do nich sięgnąć:

https://www.gdziepolek.pl/tematy/zgaga

https://www.gdziepolek.pl/tematy/bol-brzucha

https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-leczyc-wrzody-zoladka-i-dwunastnicy

https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-zapalenie-zoladka

https://www.gdziepolek.pl/tematy/trawienie-i-uklad-pokarmowy

Gość  (anonim, 188.33.224.) 11 miesięcy temu

Mam tak samo, bole w podbrzuszu, silne zawroty głowy i nagle słabo zimne poty + mdłości i nagła potrzeba wypróżnienia, badania na pasożyty ok. Ogólne badania z krwi i moczu też okej... za to miałam 4-krotnie przekroczone enzymy wątrobowe a alkoholu nie pije w ogóle...

Alby (anonim, 212.54.195.) 19 miesięcy temu

Ja też tak mam od tygodnia ucisk w głowie osłabienie no i bóle zaladka które są coraz mniejsze przez dietę no i alkohol. Ale dziwi mnie to osłabienie i takie zamacenie głowy, serce sprawdzałem jest ok taż tak miałeś?

Bruder (anonim, 109.95.144.) 2 lata temu

@krych
Gastrolog niech sorawdzi czy to nie jest objaw choroby autoimunologicznej. Może też być nietolerancja histaminy lub sibo. Również bolerioza powoduje szereg różnych dolegliwości ogolnoustrjowych które przypominają inne choroby. Wiem bo sam miałem

Katarzyna (anonim, 195.238.168.) 2 lata temu

Witam serdecznie. Mam na imię Katarzyna mam 34 lat. Jestem 17 dzień po miesiączce dziś w nocy myślałam że umrę najpierw zaczął się okropny ból w podbrzuszu po obu stronach ( kłucie) zaraz zrobiło mi się strasznie gorąco oblały mnie poty kręciło mi się w głowie zaraz poczułam jak będę zwracała z obydwu stron po omacku udałam się do ubikacji siedziałam na WC i wymiotowałam i miałam biegunkę myślałam że tej nocy zejdę . Wzięłam Ibuprom max i ból brzucha ustal ale mdli mnie nadal co to. Test ciążowy rano robiłam negatywny.

krych (anonim, 87.205.49.) 2 lata temu

cuz mam ten sam problem ostatnio. Od 3 miesiecy mam biegunki. Od wczoraj dostalem zawroty glowy i plamy jaskrawe w oczach. Od miesiecy spozywam mieso z gornej polki. OD 2 dni prawie nic niejem juz. Bol w czesci podbrzusznej po calodniowych biegunkach. Jak nie jedna choroba z zatokami to teraz druga. To niema konca. Jakby nieprzerwany łancuch chorob. Nie pamietam czy kiedykolwiek bylem zdrowy

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

Do @Andżelika

Zachęcam do konsultacji z lekarzem. Opisywane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn jak np. infekcja, ciąża lub stosowane leki.

Andżelika  (anonim, 37.47.133.) 3 lata temu

Mam zawroty glowy co rano bòle brzucha mocne i mdłości się pojawiły co to może oznaczać

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Obawiam się, że farmaceuta w trakcie porady on-line nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wskazana byłaby konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi wywiad i badania pozwalające zdiagnozować przyczynę Pani problemu.

Viola  (anonim, 37.47.167.) 3 lata temu

Od kilku miesięcy boli mnie brzuch po jedzeniu zawroty głowy

Mdłości co to może być

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły