krzysztof (anonim, 195.136.207.) Warszawa 5 lat temu

Jak sprawdzić cenę leku na GdziePoLek?

jaka jest cena leku

6 odpowiedzi, 4 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Hesse Paul  (anonim, 37.30.26.) 5 miesięcy temu

Kupuję często leki jak i dla mnie tak dla mamy babci. I dla wnuków powiem w prost. Ceny podane. Na stronach. Internetowych a ceny w aptekach różne. Sieci aptek czy prywatne W porównaniu z. Ostatnich trzech lat wstecz wzrosły. Min 250%. I to co najgorsze. Często są to leki na receptę jak i bez recepty nie ma ograniczeń cenowych. Wyłupić ludzi na jak najwyższe ceny. Refundacja leku. Nie spotkałem się. Nigdy. Wszystko 100% nawet dla 80 latków jak też tz wizyty prywatne do lekarza min 500zł. Ludzie nie mają pieniędzy. Na drożyznę. Często 3 krotną. Optymizm takowy , jak ludzie poumierają nie kupià. Ani leków za 250% droższych towar luksusowy nawet i 500% droższych a co do dawających recepty. Lekarzy każdy Polak niech da im pół wypłaty. Każdy 20 ponad mil ludzi a i tak lekarze foch bo zamało zarabia a apteki. Że za mały zysk np DENTINOX GEL N cena za 10g. 37 zł kupiłem dziś. Wiem po kosztach i z dobrej woli apteki mnie za tanio sprzedali. Poprostu żytowanie na ludzkich dolegliwościach biznes typu naszczescie ludzie chorujà i umierają a to już inna brażna nie tanio

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

7 miesięcy temu

Do @dorota:

Cena leku Tardyferon Fol w aptekach stacjonarnych połączonych z GdziePoLek waha się od 15,99 zł do 44,49 zł. Nie wszystkie apteki posiadające na stanie ten lek podają ogólnodostępną informację o jego cenie (jeśli podają, to wyświetla się ona nad przyciskiem zarezerwuj), dlatego nie możemy określić, która apteka ma go w najbardziej korzystnej cenie.

Aby poznać cenę leku zachęcam do indywidualnego kontaktu z wybraną apteką: https://www.gdziepolek.pl/produkty/77437/tardyferon-fol-tabletki-o-zmodyfikowanym-uwalnianiu/apteki

dorota (anonim, 37.248.161.) 7 miesięcy temu

Gdzie najtaniej Tardyferon fol

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

12 miesięcy temu

Do @adam:

Cena leku Omnadren 250 w aptekach stacjonarnych połączonych z GdziePoLek waha się od 83,99 zł do 175,99 zł. Nie wszystkie apteki posiadające na stanie ten lek podają ogólnodostępną informację o jego cenie (jeśli podają, to wyświetla się ona nad przyciskiem zarezerwuj), dlatego nie możemy określić, która apteka ma go w najbardziej korzystnej cenie.

Aby poznać cenę leku zachęcam do indywidualnego kontaktu z wybraną apteką: https://www.gdziepolek.pl/produkty/56958/omnadren-250-iniekcja/apteki/w-warszawie

adam (anonim, 188.146.112.) 12 miesięcy temu

gdzie najtaniej w warszawie ochota kupie omnadren 250

Karolina Zygmunt Farmaceuta

5 lat temu

Bardzo proszę o doprecyzowanie, o który lek chodzi, bym mogła udzielić konkretnej odpowiedzi. Poniżej zamieszczam ogólną informację na temat tego, jak sprawdzić cenę danego produktu na portalu GdziePoLek.

Jeżeli jest to lek refundowany, jego aktualna cena urzędowa będzie widoczna przy wyszukiwaniu dotępności (po prawej stronie pod mapą) lub w zakładce "Refundacja". Preparaty znajdujące się na liście leków refundowanych będą miały taką samą cenę w każdej aptece. Więcej informacji na temat refundacji leków w naszym artykule:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/kiedy-lek-nalezy-sie-na-znizke

Jeżeli chodzi o leki nierefundowane (oraz inne produkty dostępne w aptekach), których koszt zakupu może różnić się pomiędzy aptekami, orientacyjny zakres cen w skali całego kraju widać przy wyszukiwaniu danego preparatu na naszej stronie. Natomiast informacja o cenie produktu w konkretnej aptece jest widoczna po zalogowaniu się, lecz tylko w przypadku aptek, które nam taką informację udostępniły - jest to indywidualna, dobrowonlna decyzja każdej placówki.

Więcej informacji na temat funkcjonalności naszego poralu: https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły