---Cicalfate+ - pytania

Alek78 (anonim, 37.248.222.) Warszawa 2 lata temu

Czy w przypadku pocałowania prezerwatywy po stosunku oralnym może dojść do zapłodnienia?

Dzień dobry, 19/02 z partnerka uprawiałem sex. W momencie wymiany prezerwatywy partnerka pieściła ustami mojego penisa po czym założyłem prezerwatywę i ponownie pocałowała mnie już w założona prezerwatywę, następnie uprawialiśmy sex waginalny w prezerwatywie. Wytrysk był poza pochwą. 05/03 moja partnerka powinna dostać okres. 14/03 czyli 23 dni po stosunku zrobiła test zgodnie z instrukcja-rano, baby boom strumieniowy i wyszedł negatywny. Dzisiaj jest 17/03 okres nadal nie mam. A odczuwa objawy PSM. Proszę o odpowiedz czy w ten sposób mogło dojść do zapłodnienia prejakulatem?

3 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Test ciążowy strumieniowy z dokładnością siegającą 99,9%:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Wykonane testy ciążowe wskazują na brak ciąży. Uzyskane wyniki są wiarygodne.

W przypadku, gdy zdarza się, że "wypada cykl" zachęcam do konsultacji z ginekologiem, który pokieruje dalszą diagnostyką zaburzeń miesiączkowania.

Alek78 (anonim, 37.248.212.) 2 lata temu

Dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj czyli 29 dni po stosunku, test o czułości 10uml dalej negatywny. Dzień cyklu 51 dzień cyklu. 2 testy negatywne. Czy to wyklucza ciąże... tym bardziej , że sytuacje opisałam powyżej. Kiedyś już zdarzały mi się sytuacje,?że 1 miesiączka w roku mi wypadła.

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Jest dość mało prawdopodobne, aby opisywana sytuacja mogła skutkować wystąpieniem ciąży. Wykonany test ciążowy potwierdza, że nie doszło do zapłodnienia. Prawidłowe wykonanie testu powinno nastąpić po upływie minimum 10-14 dni. Uzyskanie wyniku negatywnego 23 dni po stosunku jest wynikiem wiarygodnym:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/test-ciazowy-jaki-wybrac-i-kiedy-zrobic

W przypadku, gdy miesiączka nie wystąpi w ciągu kilku najbliższych dni, zachęcam do konsultacji z lekarzem ginekologiem. Na regularność cyklu miesiączkowego kobiety ma wpływ wiele czynników, należą do nich np. sytuacje stresowe.

Więcej o zaburzeniach miesiączkowania przeczytają Państwo w podsumowaniu: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-zaburzenia-miesiaczkowania

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Podobne pytania

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły