---Cicalfate+ - pytania

EWA92 (anonim, 31.0.94.) Warszawa 2 lata temu

Czy negatywny test po 11 i 15 dniach mogę uznać za wiarygodny?

Czy negatywny test ciazowy 11 i 15 dni po stosunku powinnam uznać za wiarygodny. Na badanie krwi nie mogę się wybrać... jeśli wynik jest jeszcze wątpliwy kiedy powtórzyć test aby był pewny?

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Test ciążowy strumieniowy z dokładnością siegającą 99,9%:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

10 miesięcy temu

Do @Czarna:
Plamienie może mieć wiele przyczyn. Jeśli była to jednorazowa sytuacja po stosunku i odczuwała Pani suchość pochwy, być może było wynikiem podrażnienia. Niemniej, jeśli sytuacja będzie się powtarzała, warto skonsultować się z ginekologiem. Być może konieczne będą dodatkowe badania.

Jeśli nie ma Pani możliwości skonsultowania się ze swoim lekarzem, tutaj można skorzystać z teleporady:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja/z-ginekologiem

Czarna (anonim, 37.47.177.) 10 miesięcy temu

Witam. Współżyłam z mężem 7 czerwca stosunek przerywany. 12 czerwca dostałam okres. Potem wspolzylismy jeszcze 30 czerwca dzień po stosunku czyli 1lipca dostałam brązowe plamienie widoczne na bieliźnie i przy podcieraniu. Dodam że podczas stosunku czułam suchość pochwy. Nigdy wcześniej tak nie miałam po stosunku. Mam 36lat czy to kwestia zmiany w obrębie pochwy czy efekt jakiegoś schorzenia które podczas stosunku dało to plamienie. Robiłam test dwa dni z rzędu. Wyniki były negatywne. Bez śladu drugiej kreski. Co to plamienie mogło oznaczać?

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Tak, wynik testu wykonanego po około 10-14 dniach od daty stosunku można już uznać za wiarygodny. Najlepiej w tym przedziale czasowym wykonać dwa testy różnych firm i porównać wyniki.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły