---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Kasia (anonim, 89.64.110.) Warszawa 4 lata temu

Czy jestem w ciąży, jeśli po czasie pojawiła się na teście druga kreska?

Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 2 miesiące temu, podczas brania tabletek Diane 35. Dzisiaj rano, czyli 14 października, zrobiłam test ciążowy. Test oczekiwania był do 5 minut. W ciągu 5 minut pojawiła sie tylko jedna kreska, jednak w 6 minucie pojawiła sie druga, bardzo blada kreska, która zniknęła po minucie. Czy to ciąża?

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Katarzyna Domagała

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Test ciążowy należy odczytywać tylko i wyłącznie w czasie deklarowanym przez producenta, gdyż później test może dać wynik fałszywie dodatni, co nie jest równoznaczne z ciążą.

Jeśli w czasie do 5 minut nie pojawiła się druga kreska, nie jest Pani w ciąży.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły