---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Gkdhjhfg (anonim, 46.134.69.) Warszawa 4 lata temu

Jeśli w dniu 12 zrobię test ciążowy apteczny będzie już wiarygodny?

dobry
Jeśli w dniu 12 zrobię test ciążowy apteczny będzie już wiarygodny?

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Katarzyna Domagała

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Odpowiadaliśmy już na Pani pytanie wczoraj. Nie ma potrzeby zadawania nam codziennie tego samego pytania, gdyż nie zmieni to treści udzielonej przez nas odpowiedzi.

Proszę także o zdawanie pytania raz - na odpowiedź mamy około 24 godzin. Nie przyspieszy to czasu udzielenia przez nas odpowiedzi.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły