In (anonim, 5.184.248.)
około 13 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć klemastynę z paracetamolem i ibuprofenem?

Czy mogę podać leki przeciwgorączkowe paracetamol lub Nurofen podczas przyjmowania przez dziecko clemastinum wzf syrop ( dziecko 3 lata).

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nie ma przeciwwskazań do podania paracetamolu bądź ibuprofenu (Nurofen) podczas stosowania syropu zawierającego klemastynę.

Więcej o tym, czy przyjmowanie kilku leków jednocześnie może być niebezpieczne można przeczytać w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-przyjmowanie-kilku-lekow-jednoczesnie-jest-bezpieczne