bea (anonim, 31.0.125.) Warszawa 3 lata temu

Czy stosowanie leków Triplixam, Aciprex, CortimentMMX oraz Pinexet to dobre połączenie?

DZIEŃ DOBRY. Z RANA BIORĘ TRIPLIXAM,A PO PÓŁTOREJ GODZINIE ACIPREX I POTEM CORTIMENT NA ZAPALENIE JELITA GRUBEGO, A NA NOC PINEXET NA SEN.CZY TE LEKI TO DOBRE POŁĄCZENIE, PONIEWAŻ NIE CZUJĘ SIĘ DOBRZE.

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

W przypadku, gdy nie czuje się Pani dobrze, zachęcam do konsultacji z lekarzem prowadzącym. Być może konieczna będzie modyfikacja schematu leczenia.

W przypadku leku Aciprex należy zachować ostrożność m.in. u pacjentów z chorobami serca. Lek Pinexet powinien być stosowany ostrożnie z m.in. lekami przeciwdepresyjnymi (np. Aciprex). O włączeniu leków do terapii decyduje lekarz prowadzący. Zachęcam, aby informować lekarza o wszystkich stosowanych lekach i suplementach diety, co pozwoli na bezpieczną i skuteczną farmakoterapię.

Zachęcam do zapoznania się z materiałami dodatkowymi, które mogą okazać się przydatne:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki-ze-soba https://www.gdziepolek.pl/artykuly/bezsennosc https://www.gdziepolek.pl/artykuly/depresja

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły