Wercix2704 (anonim, 109.109.107.)
około miesiąca temu, Warszawa

Brak miesiączki, wymioty, ból brzucha - czy mogą wskazywać na ciążę?

Witam mam mały problem aktualnie przebywam w Holandii i tutaj dopiero zaczeły się moje problemy z brzuchem i innymi organami. Juz w Polsce spóźniał mi się okres miesiac ale nie zrobiłam testu ciażowego bo bałam sie kolejnego roszczarowania, kilka dni przed wyjazdem do Holandii mialam dużo nerwów i stresów i zaczeły sie u mnie pojawiać wymioty cokolwiek zjadłam cokolwiek wypiłam wymiotowałam wszystkim nawet zwykłą wodą gdy już wyjechaliśmy wszystko znacznie sie nasiliło w tym momencie nie mam jiż miesiaczki 2 miesiace wymioty mam praktycznie codzienie problemy z oddychaniem soe pojawily niekiedy ciezko jest mi zlapac oddech plus brzuch troche pobolewa najgorsze jest to ze po nałym wysiłku jak ubranie sie i pojscie do sklepu spacerkiem czuje sie jal bym przebiegla maraton czym to może byc spowodowane? Czy to mozliwe zeby to byla ciąża?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Brak miesiączki przez kolejne 2 miesiące może wskazywać na ciążę - bezzwłocznie należy w takiej sytuacji wykonać test ciążowy.

Objawy takie, jak brak miesiączki, wymioty, problemy z oddychaniem, bóle brzucha czy zła tolerancja wysiłku są niespecyficzne i mogą wskazywać także na poważne choroby.

Proszę wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny, natychmiast należy zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu wdrożenia kompleksowej diagnostyki.

Więcej informacji na temat testów ciążowych znajdzie Pani w tekście:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/test-ciazowy-jaki-wybrac-i-kiedy-zrobic