Paulina (anonim, 188.147.55.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosując Mirtor i Cloranxen mogę odczuwać niepokojące objawy, takie jak wrażenie odrealnienia, trudność z koncentracją? Czy to efekt leków, czy traumy?

Zażywam mirtor od 3 tyg 15mg i doraźnie cloranex. Po covidzie dostałam ataków lęku. Mam wrażenienie odrealnienia, niebycia
Trudności z koncentracją
Po prostu nie czuję się sobą
Czy to efekt strachu czy leku. Kiedy wszystko wróci do normy. Minęlo już 5 tyg. A ja mam wrażenie że nje jestem sobą. Doraźnie zazywam ketrel dziś 1wsza dawka i po prostu ścięlo mnie z nóg. Czy to co sie ze mną dzieje to może być trauma stres pourazowy?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Wrażenie odrealnienia, niebycia, trudności z koncentracją i poczucie, że nie jest Pani sobą - wszystkie te objawy mogą być związane z przebytą chorobą lub być konsekwencją stosowanych leków.
Cloranxen, czy Ketrel nie powinny być stosowane doraźnie, a przewlekle (codziennie). Stosowanie tych leków nieregularnie może prowadzić do wystąpienia objawów odstawiennych i pogorszenia stanu zdrowia.
Ponadto łączenie leków Cloranxen i Mirtor prowadzi może może powodować nadmierne uspokojenie, zaburzenia świadomości, senność, aby uniknąć występowania tego typu skutków ubocznych proszę przestrzegać dawkowania ustalonego z lekarzem.

Wszystkie wątpliwości warto wyjaśnić ze swoim lekarzem psychiatrą, który znając Pani reakcję na leczenie, ustali odpowiednie dawkowanie.

Przesyła linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/zaburzenia-lekowe-nerwica