---OMNi-BiOTiC Stress Repair 9 - ZF

BARRARA (anonim, 90.129.206.) Warszawa 4 lata temu

Czy Narine może być stosowany u osób z celiakią?

PROSZE O POMOC. MOJA BRSTSNICA JESR CJORA NA CELIAKIE. JEST NA DROGIEJ DIECIE KTORA NIE DAJE EFEKTOW. CZY PROBIOTYK NARINE BEDZIE MOGLA STOSOWAC.? DZIEKUJE ZA POMOC I SERDECZNIE POZDRAWIAM.

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Celiakia to choroba o podłożu genetycznym, charakteryzująca się trwałą nietolerancją glutenu - białka zapasowego zawartego w zbożach.

Jedna kapsułka Narine 150 mg zawiera co najmniej 1,5x 10-7 liofilizowanych żywych bakterii (Lactobacillus acidophilus Er-2 szt. 317/402), substancja żelująca guma gellan, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.

Guma gellan jest polisacharydem produkowanym metodą mikrobiologiczną na drodze fermentacji. Wytwarzają ją bakterie Sphingomonas elodea, szczep ATCC 31461. Proces zachodzi w kontrolowanych warunkach.
Guma gellan to substancja żelująca.

Hypromeloza – hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) jest półsyntetycznym polimerem uzyskiwanym w wyniku chemicznej modyfikacji celulozy pochodzenia naturalnego. Znajduje ona zastosowanie w lekach jako środek zagęszczający, substancja żelująca czy wypełniająca.

Probiotyk Narine nie zawiera glutenu, zatem może być stosowany u osób z celiakią.

Przesyłam materiały, które mogą okazać sie przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/gluten-w-lekach - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/probiotyki-czy-warto-stosowac-leki-oslonowe - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/3-kroki-do-zdrowych-jelit - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/zespol-nieszczelnego-jelita-czyli-cieknace-jelito

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły