---OMNi-BiOTiC Stress Repair 9 - ZF

Tereska (anonim, 91.123.191.) Warszawa 4 lata temu

Czy Narine może być stosowany u psa z problemami trawiennymi?

Czy Marine może być stosowane u zwierząt (pies z problemami układu trawiennego)?

3 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Narine jest suplementem diety. Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplementy nie leczą więc chorób, a przypisywanie im właściwości leczniczych w reklamach lub materiałach dołączonych do opakowania jest prawnie zabronione.

Firma zamierzająca wprowadzić suplement diety na rynek nie musi w żaden sposób udowadniać jego jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Wystarczy, że powiadomi Główny Inspektorat Sanitarny i dostarczy wzór opakowania. Mówiąc prościej - nad suplementem nie muszą być prowadzone żadne badania. Jego skuteczność opiera się na wierze w działanie poszczególnych składników. Poza tym, deklarowana przez producenta dawka zawartego w suplemencie diety, wcale nie musi wchłaniać się w takiej ilości, jaka jest napisana na opakowaniu. Tak naprawdę, skoro suplement nie ma żadnych badań, nie jest monitorowane jego bezpieczeństwo - nie wiemy, ile tej substancji jest "w środku" czy ile jej się wchłania w organizmie.

Zmierzam do tego, że skoro suplementy diety nie mają żadnych badań na ludziach, to tym bardziej nie są wykonywane badania ich działania czy skuteczności na zwierzętach, dlatego nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Jako farmaceuta nie jestem specjalistą w metabolizmie zwierząt i stosowanych przez nich leków i suplementów, nie mamy zajęć czy praktyk w pracy ze zwierzętami, dlatego najlepiej skierować swoje pytanie do weterynarza.

Tereska (anonim, 91.123.191.) 4 lata temu

Chodziło mi o probiotyk Narine

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Nie istnieje lek o nazwie "Marine", proszę o podanie poprawnej nazwy leku.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły