Alicja (anonim, 77.65.92.) Warszawa 4 lata temu

Jakim lekiem zastąpić plastry Systen Conti?

Dzien dobry ,uzywam plasty systen conti ,ktorych obecnie brak na rynku co mogło by byc zamiennikiem ?

3 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Test na menopauzę do stosowania w domu:

To wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu 22.04.2020 od firmy Theramex - podmiotu odpowiedzialnego za obrót plastrami Systen Conti w dniu dzisiejszym (22.04.2020) przyjechała do Polski kolejna dostawa tego leku.

Podmiot informuje, iż przewidywany czas pojawienia się leku w aptekach może wynieść od 7 do 10 dni roboczych.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym (01.04.2020) od firmy Theramex - podmiotu odpowiedzialnego za obrót plastrami Systen Sequi i Systen Conti - dostawa plastrów w dalszym ciągu nie dotarła na teren Polski. Na chwilę obecną nie jest znana dokładna data, kiedy możemy się jej spodziewać.

Dostępność plastrów można także samodzielnie śledzić na bieżąco za pomocą następujących linków:
- https://www.gdziepolek.pl/produkty/76737/systen-sequi-system-transdermalny/apteki/w-polsce - https://www.gdziepolek.pl/produkty/76736/systen-conti-system-transdermalny/apteki/w-polsce

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

W kwestii zamiennika, proszę o zapoznanie się z poniższymi odpowiedziami:
- https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/13584/systen-jakim-lekiem-zastapic-system-conti - https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/16847/systen-czy-na-portalu-gdziepolek-otrzymam-plastry-systen-conti-czy-inna-osoba - https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/16661/systen-w-ktorej-aptece-w-odleglosci-150-km-od-poznania-kupie-lek-systen - https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/16222/novofem-jakimi-tabletkami-zastapic-plastry-systen-sequi - https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/15925/femoston-jak-rozpoczac-stosowanie-leku-femoston-jesli-wczesniej-stosowalam-pla

Zgodnie z informacją otrzymaną od firmy Theramex - podmiotu odpowiedzialnego za obrót plastrami Systen Conti - dostawa plastrów planowana na 25 marca, opóźni się.

Lek jest już transportowany do Polski, jednak ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w Europie oraz kontrole na granicach państw, dostawa ta przesunie się w czasie. Transport powinien dotrzeć do Polski w przyszłym tygodniu.

Firma Theramex informuje, że od momentu dostawy plastrów do firmy do ich pojawienia się w hurtowni może minąć około 14 dni.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły