---OMNi-BiOTiC 10 AAD Kids - pytania

rezz (anonim, 185.172.240.) Warszawa 41 dni temu

Czy stosując Rupafin, Pronasal i Bioracef można przyjąć syrop uspokajający Sedomix oraz raz dziennie Otrivin?

Czy stosując Rupafin, Pronasal i Bioracef można stosować syrop uspokajający Sedomix oraz w przypadku zatkanego nosa raz dziennie Otrivin?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Asekuracja w trakcie i po antybiotykoterapii

Katarzyna Kosińska Farmaceutka, Redaktorka

38 dni temu

Nie widzę przeciwwskazań do stosowania Otrivinu podczas całej kuracji. Należy pamiętać o zachowaniu odstępu czasowego pomiędzy aplikacjami wszystkich preparatów aerozolowych do nosa. Podczas przyjmowania Otrivinu oraz Pronasalu warto korzystać z produktów nawilżających śluzówkę nosa, ponieważ obydwa leki mogą powodować podrażnienia. Preparaty takie jak Otrivin mogą wywołać efekt przyzwyczajenia, gdy są stosowane długoterminowo, dlatego kuracja powinna trwać maksymalnie kilka dni.

Przykładowe produkty nawilżające nos:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/87170/nollix-aerozol/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/67588/rinopanteina-masc-do-nosa/apteki

Sedomix zawiera wyciągi roślinne na bazie alkoholu. Nie jest to duże stężenie i zwykle nie obserwuje się interakcji z innymi lekami, natomiast polecam przyjmowanie tego preparatu w odstępie od innych produktów leczniczych.

Więcej informacji:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki-z-alkoholem#alkohol-i-antybiotyki-mozna-czy-nie

Na naszej stronie można sprawdzić dostępność leków oraz dokonać zamówienia z odbiorem w aptece lub dostawą do domu. W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Białystok, Poznań oraz Chorzów produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive. Przez cały czerwiec dostawa z Wolt Drive jest darmowa przy zamówieniach od 99 zł - sprawdź czy w Twojej lokalizacji usługa jest dostępna:

https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły