Carmen (anonim, 176.4.190.) Warszawa 45 dni temu

Czy możliwe jest wystąpienie grzybicy pochwy podczas stosowania kremu Oekolp?

Wzięłam ökolb i rozwinęła się w nim pleśniawka pochwy. Jak to możliwe?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Test na menopauzę do stosowania w domu:

To wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Katarzyna Chadryś Farmaceuta, Redaktor

42 dni temu

Charakterystyka produktu leczniczego Oekolp wskazuje, że zwłaszcza na początku leczenia lek ten może powodować takie objawy, jak miejscowe podrażnienie pochwy, świąd czy pieczenie. Czasami na początku leczenia obserwowano także zwiększenie ilości wydzieliny z szyjki macicy oraz upławy. Objawy te mogą przypominać grzybicę pochwy i zwykle ustępują z czasem.

Zakażenia grzybicze pochwy w większości przypadków wywołuje grzyb zaliczany do drożdżaków - Candida albicans, a przyczyn zakażeń pochwy jest wiele. Jeśli objawy nie ustąpią, w celu wykluczenia ewentualnej infekcji grzybiczej warto skonsultować się z lekarzem. Pomocne może być także wykonanie testu przeznaczonego do wykonania samodzielnie w domu, wykrywającego grzybicę pochwy.

Tutaj można porównać ceny tego typu produktów w aptekach internetowych i dokonać zamówienia z dostawą do domu lub odbiorem w aptece w Polsce:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/112553/test-c1-szybki-test-antygenowy-na-candida-albicans-test/apteki

https://www.gdziepolek.pl/produkty/112551/test-s3-test-antygenowy-wykrywajacy-i-roznicujacy-choroby-intymne-3-w-1-gardner/apteki

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Gdańsk, Łódź, Szczecin, Białystok, Poznań oraz Chorzów produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive.

Przez cały czerwiec dostawa z Wolt Drive jest darmowa przy zamówieniach od 99 zł - tutaj można sprawdzić czy w Pani lokalizacji usługa jest dostępna:

https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

https://www.youtube.com/shorts/OkYrmeKXTWE

Jeśli obserwowane objawy będą się utrzymywać lub nasilać czy też ma Pani dalsze wątpliwości, zachęcam do niezwłocznego kontaktu z lekarzem. Portal Gdziepolek.pl umożliwia skorzystanie z telekonsultacji, odbywa się ona w języku polskim:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Zaobserwowane działania niepożądane należy zgłosić nie tylko lekarzowi, ale także indywidualnie. O tym, jak i dlaczego należy zgłaszać działania niepożądane leków piszemy tutaj:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane

Polecam artykuły, które mogą być dla Pani interesujące:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/grzybica-miejsc-intymnych

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły