---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Artur (anonim, 37.201.146.) Warszawa 7 miesięcy temu

Czy Himalaya Serpina jest bezpieczna na serce i nadciśnienie?

Czy serpina himalaya jest bezpieczna do stosowania na serce i nadcisnienie? I jak ją brać na stany emocjonalne i skoki cisnienia przy nich? Dawki producenta uwazam za wysokie. Proszę o opinie eksperta nie farmaceuty, ktory wyczyta w internecie. Pozdrawiam

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

7 miesięcy temu

Jak do tej pory nie prowadzono badań nad skutecznością i bezpieczeństwem tego preparatu i podobnych u osób z problemami z sercem i nadciśnieniem.

Preparat ten zawiera sarpagandhę, która ma wspomagać utrzymanie prawidłowego ciśnienia i wpływać pozytywnie na pracę układu krążenia.

Ponieważ jest to suplement diety, nie ma udowodnionego działania leczniczego, a jedynie może stanowić uzupełnienie codziennej diety.

Proszę zatem nie rezygnować z tradycyjnego leczenia. Być może warto skonsultować się np. z psychiatrą lub psychoterapeutą. Odnaleźć przyczynę problemu i podjąć odpowiednie leczenie.

Jeśli mimo wszystko zdecyduje się Pan na zastosowanie preparatu Serpina, należy obserwować reakcję organizmu i w razie wystąpienia objawów niedociśnienia, jak bóle głowy w ciągu dnia, senność, zaburzenia koncentracji - zrezygnować z suplementacji.

Załączam linki do pomocnych wpisów:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/zaburzenia-lekowe-nerwica

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły