Stonelikehard (anonim, 83.24.107.) Warszawa 12 miesięcy temu

Mam ogromne obawy przed włączeniem do terapii leku Mel Forte.

Przyjmuje leki na nadciśnienie: tertens AM, valzec i bibloc oraz leki na chorobę afektywna dwubiegunowa: asentra, pregabalina, lamilept. W związku z zaawansowanym zwyrodnieniem stawu w oczekiwaniu na endoproteze potrzebuje silnych leków przeciwbólowych, tramal już wypróbowałem i nic złego się nie dzieje. Teraz ortopeda zalecił MEL Forte i mam ogromne obawy po przeczytaniu ulotki

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Suplementacja wspierająca elastyczność i zdrowie stawów.

Dla osób starszych, w okresie menopauzy i podczas zwiększonego obciążenia stawów (nadwaga, sport).

Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor

12 miesięcy temu

Skąd wynikają Pańskie wątpliwości? W przypadku wątpliwości odnośnie zaproponowanego leczenie zachęcam do ponownej konsultacji z lekarzem. To lekarz decyduje o ewentualnym leczeniu pacjenta m.in. na podstawie historii choroby oraz dotychczasowej odpowiedzi na leczenie. Tylko lekarz może zdecydować o ewentualnej zmianie farmakoterapii.

Tramal w połączeniu z lekami psychiatrycznymi może spowodować znacznie poważniejsze skutki uboczne, takie jak zespół serotoninowy, zaburzenia oddychania czy drgawki. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie one wystąpią u każdego pacjenta.

Mel Forte jest pod tym względem jest dużo bezpieczniejszym lekiem. W tym przypadku może jednak wzrosnąć ryzyko upośledzenia funkcji nerek, zwłaszcza, jeżeli Pańskie nerki nie funkcjonują prawidłowo, lub jest Pan w podeszłym wieku.

W przypadku niemożności dostania się do swojego lekarza, serwis GdziePoLek.pl umożliwia także uzyskanie telekonsultacji z lekarzem:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły