Iz (anonim, 5.173.160.) Warszawa 4 lata temu

Czy w aptekach dostanę imunoglobuliny Kiovig lub Gammagard?

Witam, potrzebuję kupić immunoglobulinę kiovig lub gammagard. Gdzie w Polsce to dostanę?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Immunoglobuliny to leki stosowane zazwyczaj w lecznictwie zamkniętym - czyli w szpitalu lub w placówkach o odpowiednim zapleczu.
Preparaty te nie są dostępne od ręki w aptekach otwartych i jeśli tylko dostępne są w hurtowni, zamawia się je dla konkretnego pacjenta, pod konkretną receptę. W związku z powyższym, żadna z aptek zintegrowanych z naszym portalem nie wykazuje dostępności leków Kiovig i Gammagard na swoich stanach magazynowych.

https://www.gdziepolek.pl/produkty/40200/kiovig-iniekcja/apteki/w-polsce https://www.gdziepolek.pl/produkty/31867/gammagard-s-d-iniekcja/apteki/w-polsce Najlepiej będzie skontaktować się z placówka, w której ma być przeprowadzone leczenie, być może lek dostępny będzie w aptece w okolicy placówki, w której prowadzone jest leczenie z użyciem tych immunoglobulin.

Przesyłam również linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne: https://www.gdziepolek.pl/tematy/opieka-nad-pacjentem-onkologicznym https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/6509/kiovig-gdzie-mozna-znalezc-lek-kiovig-lub-sandoglobulin-p

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły