---OMNi-LOGiC Fibre - pytania

Barbara (anonim, 185.119.14.) Poznań 17 miesięcy temu

Kiedy lek Saxenda pojawi się w aptekach w Poznaniu?

Kiedy lek pojawi się w aptekach w Poznaniu? Póki co - nigdzie nie mogę go dostać a jestem w trakcie terapii.

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Małgorzata Bekier Farmaceutka

17 miesięcy temu

13 stycznia otrzymaliśmy od producenta informację, że nowa partia leku Saxenda jest w trakcie sprzedaży do hurtowni, a lek ma być lepiej dostępny w aptekach.

Natomiast obecnie apteki współpracujące z GdziePoLek w Poznaniu nie deklarują posiadania leku. Najbliższe miejscowości, w których widzimy dostępność leku to m.in. Leszno, Wronki.

Zostawiam link do dostępności: https://www.gdziepolek.pl/produkty/88452/saxenda-iniekcja/apteki/w-poznaniu?pvid=210395 Na tej stronie umieszczamy również nowe informacje dot. dostępności leku.

Przy okazji przypominam o regularnej wymianie igieł we wstrzykiwaczu. Igły można zamawiać online za pomocą GdziePoLek, np.:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/48855/igly-do-penow-bd-micro-fine-plus-igla/apteki#internetowe https://www.gdziepolek.pl/produkty/61649/insupen-igly-do-penow-pic-indolor-igla/apteki?pvid=256080#internetowe

Zostawiam link do tekstu związanego z tematem: https://www.gdziepolek.pl/blog/nowe-leki-na-otylosc-i-cukrzyce-jak-nie-dac-sie-oszukac

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły