---Cicalfate+ - pytania

Maka (anonim, 5.173.128.) Warszawa 4 lata temu

Czy apteka Gemini dostarcza do domu leki i termometry?

Czy apteka gemini dostarcza do domu leki i termometry

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

GdziePoLek jest portalem umożliwiającym sprawdzenie dostępności leków w aptekach współpracujących z portalem, ale nie jest apteką internetową, ani nie prowadzi sprzedaży. Więcej na temat tego, w jaki sposób pomaga GdziePoLek można przeczytać tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

W sprawie możliwości zakupu leków czy wyrobów medycznych takich jak termometr i ich wysyłkowej sprzedaży najlepiej dowiadywać się bezpośrednio w wybranej aptece, np. na jej stronie internetowej. Jednocześnie nawet jeśli dana apteka czy sieć aptek prowadzi sprzedaż wysyłkową, to tą metodą nie będzie można zakupić leków wydawanych na receptę. Więcej na temat bezpiecznych zakupów w internecie można przeczytać w naszym artykule: https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-warto-kupowac-leki-tylko-w-aptece

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły