Dusia (anonim, 87.207.110.)
około roku temu, Warszawa

Czy Hemorigen Femina jest wskazany u osób chorujących na zakrzepicę?

Witam. Czy można bezpiecznie przyjmować hemorigen femina jeśli osiem lat temu miałam zakrzepicę żył w lewej nodze ? Pytam ponieważ w ulotce leku jest napisane ze nie a lekarz polecił brać pomimo iż wiedział ze zakrzepica wystąpiła.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Hemorigen Femina to preparat oparty na bazie wyciągów z ziół (m.in: ziela tasznika, nasion gryki, ziela krwawnika), witaminy C, żelaza oraz rutozydu.
Suplement Hemorigen Femina zalecany jest osobom mającym problemy z krzepliwością krwi, leczącym siniaki oraz drobne stłuczenia. Preparat łagodzi objawy menstruacji oraz zmniejsza obfite krwawienia podczas okresu.

Faktycznie, zgodnie z danymi producenta w opisie leku, nie zaleca się go stosować pacjentom chorującym na zakrzepicę czy chorobę zakrzepową żył.

Jeżeli chorowała Pani na zakrzepicę i otrzymała Hemorigen Femina od lekarza, najlepszym wyjściem będzie ponowna konsultacja z nim (np. telefoniczna), która rozwieje Pani obawy. Jeżeli lekarz zaleci Pani przyjmowanie preparatu, należy mu zaufać.

Załączam link do śledzenia dostępności preparatu Hemorigen Femina w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie Warszawy:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/97779/hemorigen-femina-tabletki-powlekane/apteki/w-warszawie

oraz artykuły, które mogą Panią zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-bez-recepty-ktore-latwo-naduzyc
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-bac-sie-dzialan-niepozadanych-lekow
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-zatorowosc-i-zakrzepice
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-miesiaczka-musi-bolec