← powrót do głównej strony opinii i pytań

Sylwia (anonim, 156.17.201.)
około 5 miesięcy temu, Wrocław

Czy można zamówić Staloral z wyprzedzeniem?

Dzień dobry. Wizytę u alergologa syn ma w przyszłym tygodniu-wtedy dostaniemy receptę na szczepionkę podjęzykową staloral 300 5 traw (dawka podtrzymująca). Czy istnieje możliwość zamówienia już w tej chwili tak, żeby 10 podjechać z receptą i od ręki kupić u Państwa ten lek?

GdziePoLek nie jest apteką internetową - portal gromadzi dane dotyczące dostępności leków we współpracujących placówkach oraz umożliwia ich rezerwację. Prowadzimy także działalności publicystyczną oraz forum "Zapytaj farmaceutę". Więcej na temat pomocy, jaką może Pani znaleźć poprzez nasz portal można przeczytać w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Normalny tryb postępowania jest taki, że pacjent okazuje w aptece receptę i na jej podstawie lek jest wydawany lub zamawiany, jeśli pacjent decyduje się na taką opcję. Zamówienie leku z przepisu lekarza, ale bez okazania przez pacjenta recepty zależy od indywidualnej decyzji apteki.
Najlepiej udać się bezpośrednio do wybranej apteki. Załączam linki pokazujące dostępność wybranych preparatów z gamy Staloral w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek z Wrocławia, być może informacja będzie przydatna:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/74584/staloral-300-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-roslinnego-pylki-roslin-plyn/apteki/we-wroclawiu
https://www.gdziepolek.pl/produkty/74583/staloral-300-mieszanki-wyciagow-alergenowych-plyn/apteki/we-wroclawiu

Staloral to wyciąg alergenowy, podawany pacjentom w celu zwiększenia tolerancji immunologicznej na alergeny, a tym samym złagodzenia reakcji alergicznych. Dołączam również linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/74584/staloral-300-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-roslinnego-pylki-roslin-plyn/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/preparaty-na-katar-alergiczny
https://www.gdziepolek.pl/tematy/doustne-preparaty-na-alergie